Intalniri "FULGER" ale Loganistilor Bucuresteni !!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • N-ajung. Azi fac planuri de nunta...i'm doomed
    In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

    Comment


    • asuprit ... eu nu ajung , ma gasiti la munca toata nuaptea

      Comment


      • Ce mah?...vrei scandal ?...ce ranjesti fasolea?...ce te mai bucuri :P
        In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

        Comment


        • ramanem cezar

          darkside

          Comment


          • Aseara la 00:00 mi-am luat-o usor pe jos din Victoriei pana in Lacul Tei, printre cocalari si pitipoance.. am ajuns acasa dupa mult timp de mers.. as veni si azi daca poate cineva sa ocoleasca un pic pe lacul tei sa ma ia si pe mine...
            REMUS, DimSPORT, Eibach, Zexstar, SPARCO, Pioneersigpic

            Comment


            • Suntem in doliu?

              Comment


              • ??????????????????????
                _
                B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                sigpic

                Comment


                • cu dedicatie !!!

                  Va rog sa nu ma mai sunati noaptea ... orele decente intelese de mine sunt pana in ora 22:00 si atunci fiind deja tarziu.
                  Sunt sunat noaptea de colegii nostri si intrebat diverse lucruri : unde ne vedem , unde esti , unde gasesc injectoare , se intampla ceva in seara asta si asa mai departe .

                  VA ROG ! daca doriti informatii , le puteti gasi pe forum sau ma puteti apela la o ORA DECENTA . este absurd ceea ce se intampla. Eu nu am deranjat pe nimeni la ore tarzii si cer prin aceasta modalitate sa nu mai sunati dupa ora 22:00.

                  singurul numar de telefon pe care ma puteti apela este un nr de cosmote 0766266345.Nu mai raspund pe Vodafone ( pentru cei care au numarul )


                  va multumesc

                  Comment


                  • Daca am facut asa ceva vreodata, imi cer scuze. Desi nu cred ca fac asa ceva pt ca si mie mi se intimpla sa ma suna lumea dupa 23.00 si nu-mi place

                    Cred ca aici e chestie de educatie si bun simt.

                    Skandal, ne pare rau ca se intimpla d-astea...
                    _
                    B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                    sigpic

                    Comment


                    • promit ca nu o sa te mai deranjez ska !!! si nici pe tine dsign ! NAHHHH
                      sigpic

                      Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                      Comment


                      • Ahahahahahahahahahahahaahahahahahahahahahahahahaha , cum frate sa te-ntrebe de injectoare ?

                        Am ras grozav
                        9! 9! 9!
                        sigpic

                        Comment


                        • am generalizat ... nu am tintit spre o persoana anume ... chiar sunt sunat noaptea si acum sper ca cine o face sa inteleaga.

                          Comment


                          • deci, se exclud cazurile de PUNK'd, cand sunam la 1 noaptea, da?
                            _
                            B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                            sigpic

                            Comment


                            • si alea cand suntem in coloana si ne sunam ptr a sti pe unde sa o luam?? ( exceptand statiarii ) )
                              sigpic

                              Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                              Comment


                              • Originally posted by skandal View Post
                                cu dedicatie !!!

                                Va rog sa nu ma mai sunati noaptea ... orele decente intelese de mine sunt pana in ora 22:00 si atunci fiind deja tarziu.
                                Sunt sunat noaptea de colegii nostri si intrebat diverse lucruri : unde ne vedem , unde esti , unde gasesc injectoare , se intampla ceva in seara asta si asa mai departe .

                                VA ROG ! daca doriti informatii , le puteti gasi pe forum sau ma puteti apela la o ORA DECENTA . este absurd ceea ce se intampla. Eu nu am deranjat pe nimeni la ore tarzii si cer prin aceasta modalitate sa nu mai sunati dupa ora 22:00.

                                singurul numar de telefon pe care ma puteti apela este un nr de cosmote 0766266345.Nu mai raspund pe Vodafone ( pentru cei care au numarul )


                                va multumesc
                                Ce`i aici`a ma ? matrimoniale ?
                                ditai generalu` si face off topic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google