Intalniri "FULGER" ale Loganistilor Bucuresteni !!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • pai am ales acest thread pentru ca este cel mai citit ... ;)

    Comment


    • in seara asta se preconizeaza vreo intalnire?? ca tare rau am chef sa ies din casa.....

      bai fratilor dar chiar ca zici ca suntem in doliu
      Last edited by Mario Popa; 17 July 2009, 20:17. Reason: Automerged Doublepost
      Traieste fiecare zi ca si cand ar fi ultima!!

      Comment


      • daca nu se posteaza pe forum nu inseamna ca nu sunt intalniri...

        Comment


        • Am stat singur in constitutiei vro 40 de minute

          Comment


          • Am trecut si eu in fuga. Nimeni pe acolo, doar alti baieti din alte cluburi ( seat, audi, fiat).

            Comment


            • culmea.. am fost chiar mai multi la constitutiei.. eram langa shusha.. eu, bezme, GGI, grecia, mcd...
              REMUS, DimSPORT, Eibach, Zexstar, SPARCO, Pioneersigpic

              Comment


              • a devenit om important si acuma i s-a urcat la cap ) skunkdal ))

                Comment


                • Originally posted by SilviuB View Post
                  Am stat singur in constitutiei vro 40 de minute
                  apreciez ca de data asta nu ti-am mai simtit rasuflarea........in geam

                  Comment


                  • Unde ati fost frate ... Erau doar cei de la ClubC4 si SeatClub ... in rest NIMIC ...

                    Comment


                    • Ma BBB ule fi mai atent data viitoare.Ochii tai de vultur nu vad si noaptea?
                      ia ceva cu inflarosu si ne vezi data aviatoare

                      Comment


                      • Am trecut si eu aseara la Constitutiei, m-am plimbat prin parcare si numai Seaturi. Pe Kisseleff la 2 jumate erau cei de la Anonymous, nici-un Logan.
                        4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

                        Comment


                        • haideti fratilor sa ne intailnim azi la polivalenta si sa plecam la mare la liberty parade....nu fiecare cu masina lui mergem cate 3-4 in masina vedem care vrea sa mearga nu prea sunt hotarat nici eu dar nici nu am cu cine sa merg daca as vrea

                          Comment


                          • @Am incheiat socotelile pentru un moment cu FOF, CU GGI Si cu CANTO
                            Last edited by NerviiMei; 19 July 2009, 17:27. Reason: Automerged Doublepost
                            Nu putem admite existenţa unui lucru dacă nu-i putem atribui o semnificaţie.

                            Comment


                            • Frumoasa intalnire.
                              Last edited by NerviiMei; 19 July 2009, 17:32.

                              Comment


                              • pinnochio.. stai linistit glumesc
                                Last edited by NerviiMei; 19 July 2009, 17:32. Reason: Automerged Doublepost
                                sigpic B-22- W H T, B-05- B Z M
                                Mai bine taci si dai senzatia ca esti PROST decat sa vorbesti si sa spulberi orice indoiala!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google