Intalniri "FULGER" ale Loganistilor Bucuresteni !!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Cred ca am sa ajung si eu pe la kiss. Lancere, din pacate azi nu iau masa in oras

    sigpic

    Comment


    • acum depinde cat e de mare masa...daca e dinaia plianta iti incape in portbagaj, pardon porcbagaj, si poti sa o iei in oras cu tine :P
      Fuarte Nervos !!!

      Comment


      • salut. ma intereseaza sa-l aflu pe soferul unui logan de bucuresti, 1.5 dci, geamuri fumurii, stopuri fumurii, gri-comete, nrde inmatriculare JKT. adca il cunoaste cineva anuntati-l. va multumesc.

        P.S. respect pt el e un sofer desavarsit si vreau sa schimb cateva impresii cu el.
        fara

        Comment


        • SYA, vezi ca ai un tovaras de numar din OLT... care vad ca are samanta de scandal in sange....
          domnu...daca v-a facut cev ain trafic, de ce nu sunati la 112 sa va indrume la sectia de politie unde sa faceti o reclamatie in scris.
          Fuarte Nervos !!!

          Comment


          • DomnulK dupa cum sti, eu sunt reprofilat pe 2 roti , asa ca nu mai am treaba momentan si chiar daca numerele se aseamana nu facem parte din acelasi model , iar despre numarul spus de colegul din Olt, nu cunosc momentan personajul ... drumuri bune si asfalt uscat .
            sigpicBIKER INSIDE

            Comment


            • prezent si eu azi la Kiss, dar vin tarziu......ii rog pe cei care mai au stegulete daca pot sa le aduca sa le luam la Sibiu sa le dam si celorlalti care nu au, imprumut pana ne intoarcem......cine are amabilitatea sa le aduca sa i le lase lui Nyt ca eu vin pe la 23.15 sa ma intalnesc cu el....mersi mult.......sorry de offtopic
              Traieste fiecare zi ca si cand ar fi ultima!!

              Comment


              • oricum si daca stiu loganul cautat de colegul de olt nu i-as spune pe unde sta sau restul.
                daca are ceva de rezolvat in urma unor altercatii in trafic sa se adreseze politiei nu cu bata ca in evul mediu. de aia a ajuns tara asta asa "bine vazuta" in lume.
                Fuarte Nervos !!!

                Comment


                • are idee cine a sters thread-ul meu cu vanzare de statie cb,sau unde e postat
                  scuze de off

                  Thread-ul tau il gasesti pe sectiunea Bursa la "Strict legate de masini"
                  Last edited by darksid3; 23 July 2009, 18:43.
                  sigpic
                  Poate pentru lume ești o singură personă,dar
                  pentru o anumită persoană, ești întreaga lume!

                  Comment


                  • In seara asta nu ajung ...ma duc la strand
                    In viaţă risipim ani, iar la moarte cerşim clipe...
                    sigpic

                    Comment


                    • iar stati in casa? va pastrati pt sibiu, ca altfel fac galagie nevestele.. sau criza ?
                      o sa faceti paianjeni la gura.. seminte nu.. suc nu.. haideti la kiss ca murim in casa )
                      sigpic B-22- W H T, B-05- B Z M
                      Mai bine taci si dai senzatia ca esti PROST decat sa vorbesti si sa spulberi orice indoiala!

                      Comment


                      • Deci nimic asta seara :-s ?

                        Comment


                        • vot , costipatiei sau kiss ?
                          primele 5 voturi vor fi decisive.
                          aleg primu
                          1 kiss

                          Comment


                          • 2. kiss - mai ales ca mai tarziu ramanem tot prin zona de nord

                            sigpic

                            Comment


                            • Daca reusesc sa ajung votez tot kiss
                              In viaţă risipim ani, iar la moarte cerşim clipe...
                              sigpic

                              Comment


                              • domnulk @ nu am nimic cu omul respectiv. daca aveam samanta de scandal, ne invineteam ochii in trafic cand ne-am intalnit. am mers in spatele lui 60 de km. si voiam sa intreb 2 lucruri: cum are evacuare pe 2 tobe, si ce modificari are in motor, (1.5 dci 70cp) de nu am reusit sa il prind pe linie dreapta . deci nu am nici cea mai mica intentie de scandal. respect pentru dvs, respect pentru el. numai bine.
                                fara

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google