Intalniri "FULGER" ale Loganistilor Bucuresteni !!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • si eu ajuns si fulgereii acasa... traiasca joker, traiasca mcd, traiasca silviu, traiasca felix!!!

    la multi ani!!!
    Last edited by bezmeticu; 1 August 2009, 03:28. Reason: Automerged Doublepost
    sigpic B-22- W H T, B-05- B Z M
    Mai bine taci si dai senzatia ca esti PROST decat sa vorbesti si sa spulberi orice indoiala!

    Comment


    • ce uameni, m-ati uitat
      Last edited by NerviiMei; 1 August 2009, 04:19.
      Fuarte Nervos !!!

      Comment


      • Nu te-a uitat nimeni K-ule, doar ca toti eram luati in freza, si nu aveam cum sa transportam bunatatile spre tine!!
        Oricum, sa stii ca am fost cu gandul la tine

        sigpic

        Comment


        • am un gand in stomac....inca imi tine de foame :P
          Fuarte Nervos !!!

          Comment


          • Sa-nnebunesc ... aseara dupa ce am ajuns acasa pe la 2:30, dupa ce am tras o mica baie si am pus capu pe perna la 2:55 ... la 3:15 suna telefonu si ia-o din loc ... deci sunt ...

            Comment


            • Azi vine careva pe la kiss? Eu, fof, mcd, catalinord o sa fim pe acolo in jur de 21.30-22.00

              sigpic

              Comment


              • asta seara se preconizeaza vreun kiss,ca vine si baietelul,bezme remember me
                sigpic
                Poate pentru lume ești o singură personă,dar
                pentru o anumită persoană, ești întreaga lume!

                Comment


                • Ho drace, ca abia facuram ochi... Tot cu gandul la Helin
                  _
                  B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                  sigpic

                  Comment


                  • hai sa revenim la suc si seminte , au fost 2-3 zile de benzina arsa si orgolii

                    Comment


                    • ba mai ardeti-o si cumintel.. ca am cumparat destul.. sa o reglam dintr-o samanta..
                      poate vin diseara..
                      nyt nu te uit
                      sigpic B-22- W H T, B-05- B Z M
                      Mai bine taci si dai senzatia ca esti PROST decat sa vorbesti si sa spulberi orice indoiala!

                      Comment


                      • deci diseara unde...????????)))
                        Vorba lu fof pana se mai conturizeaza conturile mai aasteptm si o lasam doar cu suc si seminte

                        deci diseara unde...????????)))
                        Vorba lu fof pana se mai conturizeaza conturile mai aasteptm si o lasam doar cu suc si seminte
                        Last edited by MCD; 3 August 2009, 16:08. Reason: Automerged Doublepost
                        Nu putem admite existenţa unui lucru dacă nu-i putem atribui o semnificaţie.

                        Comment


                        • Diseara vin special pentru tine mcd!!!!22 -22.30 o sa fiu la kiss!!!!
                          Frana de mana trasa pana in tavan,treapta a-II-a cu pedala in fund.....peste 5000 rpm=DRIFT nu altceva!

                          Comment


                          • Frate ... voi nu aveti stare ... eu pana vineri nu mai ies din casa ...

                            Bine ... nu mai ies pana pe kis ... ma invart in juru blocului ...

                            Comment


                            • Vin si eu in seara asta in jur de 21:00
                              In viaţă risipim ani, iar la moarte cerşim clipe...
                              sigpic

                              Comment


                              • prezent si eu azi...la 21.00 la Kiss...bafta
                                Traieste fiecare zi ca si cand ar fi ultima!!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google