Intalniri "FULGER" ale Loganistilor Bucuresteni !!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • vin ca vad ca e rost ))
    sigpic B-22- W H T, B-05- B Z M
    Mai bine taci si dai senzatia ca esti PROST decat sa vorbesti si sa spulberi orice indoiala!

    Comment


    • asta seara ceva pe undeva kiss 21:00

      Mii de multumiri d-lui BEZME...STIMA!!!
      sigpic
      Poate pentru lume ești o singură personă,dar
      pentru o anumită persoană, ești întreaga lume!

      Comment


      • Kiss la 21:00 vin si eu azi ca ieri am ratat treaba.. m-a sunat bezme sa mergem dar eram deja la a-3-a bere.. poate ma suna si azi.. vedem
        REMUS, DimSPORT, Eibach, Zexstar, SPARCO, Pioneersigpic

        Comment


        • Azi putem face fulgerica la mine la sticlarie... avem ceva trebi pe acolo.
          _
          B 48 C U P - Ligheanul Agitat

          sigpic

          Comment


          • Serios?... gata toata lumea la garaj la dany

            Comment


            • Cum se ajunge acolo???
              In viaţă risipim ani, iar la moarte cerşim clipe...
              sigpic

              Comment


              • De la Fiat, in dreapta...
                _
                B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                sigpic

                Comment


                • stiti unde e magazinul titan?
                  Fuarte Nervos !!!

                  Comment


                  • Nu pe'acolo

                    De la Mc Donalds, de undeva, mergi innainte, apoi faci stanga peste niste linii de tren/tramvai, apoi iar stanga pe un drum anevoios.....GMV-ule....mai bine stai linistit acasa

                    Sincer, nu stiu sa iti explic, dar stiu sa ajung Tie cred ca iti trebuie un insotitor.
                    Sau sa ii deseneze careva o harta

                    sigpic

                    Comment


                    • deci de la titan cum vii dinspre ramnicu sarat mergi inainte pe liniile de tramvai. la un moment dat o sa dai de o intersectie unde tramvaiul o ia in toate directiile numai inainte nu. la acea intersecte faci stanga si urmezi liniile de tramvai pana ajungi la o alta intersectie semaforizata unde tramvaiul face stanga, ca dreapta nu poate. la acea intersectie tu faci dreapta. mergi cca 200 metri si pe dreapt ao sa fie o spalatorie auto in dreptul unui refugiu de tramvai, faci stanga dupa refugiu peste liniile de tramvai, cedezi trecerea celor care vin din dreapta si treci si peste sinele de tren. imediat ce ai trecut sinele de tren faci stanga pe un fel de drum de tara care aparent te baga in boscheti. mergi pe acel drum printre boscheti pana cand o sa dai pe dreapta de o poarta de fier forjat neagra si in ultima vreme inchisa.
                      ai inteles?
                      Fuarte Nervos !!!

                      Comment


                      • FF tare K-ule!!! l-ai lamurit sigur o sa ajunga unde trebuie

                        sigpic

                        Comment


                        • pe scurt, cauti niste boscheti, intri in ei cu gandul ca o sa ajungi pe drumul spre atelier...
                          _
                          B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                          sigpic

                          Comment


                          • Altu.... si nu uita, in boscheti sa intri in pozitia capra, si atunci iti arata Tomu calea catre lumina

                            sigpic

                            Comment


                            • lasati-l pe tomu, e suparat.. i-am admistrat aseara niste table... si atunci cand am dat a 3 oara 6/6 la rand.. a inchis tablele si a spus ca nu ma mai baga in seama..
                              si danut ar trebuii sa mai invete..
                              sigpic B-22- W H T, B-05- B Z M
                              Mai bine taci si dai senzatia ca esti PROST decat sa vorbesti si sa spulberi orice indoiala!

                              Comment


                              • deci ne intalnim 21:00 la kiss, ca poate sunt unii care nu stiu sa ajunga la atelier la dany?? sau direct in fata la cotetu lu gargarita?? )
                                REMUS, DimSPORT, Eibach, Zexstar, SPARCO, Pioneersigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google