Intalniri "FULGER" ale Loganistilor Bucuresteni !!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ideea este buna, dar nu ca substitut pt fulger. Cel putin asta e parerea mea.
    Playmo, poti face un thread cu un poll, sa vedem si optiunile oamenilor.

    Comment


    • Originally posted by Cezar View Post
      Buna ideea, insa nu am face nimc, doar am sta in masina uitandu-ne la film.
      Ma rog, mere, dar nu de fulgerica.
      Unde ar fi semintele, discutiile despre masini, motorete, istorie, coincidente, etc...?
      nu zic sa inceapa si sa se termine tot acolo intalnirea.
      o adunare la kiss poate fi urmata de o deplasare la film, masinile parcate una langa alta, de parca am umple o sala de cinema ( glume tot s-ar face intre noi, nu s-ar rezuma totul la ce se intampla IN masina - ar exista interactiune intre masini; caterinci samd. ). iar dupa film sunt n locatii unde ne putem strange din nou. semintele discutiile pe orice tema ar fi prezente.

      Comment


      • Alta propunere,KARTING. Un bun prilej de a ne demonstra veleitatile de "reisari" .
        sigpic

        Comment


        • buna ideea, dar nu noaptea...

          Pt ploaie ne putem adaposti in foisorul de la Kiss... Avem si lumina acolo
          _
          B 48 C U P - Ligheanul Agitat

          sigpic

          Comment


          • Karting karting ... Duminica pe 9 august la AMCKart, 60 ron ... ora 18:00 cativa de pe TuningGarage vor sa se duca ... Cred ca avem si noi loc intr-o Duminica daca ne chinuim putin

            Comment


            • s-a inceput cu alte propuneri si s-a dus pe apa sambetei ce am zis eu. repet, nu era un substitut pentru fulger. o sa fac un poll totusi mai pe seara sa vedem ce zice lumea. restu' lumii.

              Comment


              • diseara in piata constitutiei ora 21:00

                Comment


                • Nici propunerea mea nu o inlocuia pe a ta ,am posta aici sa vad dc ar fii cineva intersat ,cand se strang sa macar un numar de 10 doritori, fac topic separat.
                  sigpic

                  Comment


                  • Sa inceapa razboiul sexelor

                    Comment


                    • sa inceapa razboiul pe threadul asta : http://www.loganclub.ro/forum/cafene...-t9670p29.html

                      Comment


                      • mai bine mergem la mare...

                        Comment


                        • Avand in vedere ca in Septembrie se numara bobocii si se incepe scoala, trebuie sa strangem bani pentru a ajuta copii sa aibe tot ce le trebuie si sa invete bine sau sa mazgaleasca ce doresc . Asadar, Skandal ma pus pe mine sa strang bani pentru Casa de copii, suma se stie ca este de minim 10 RON si s-a facut o lista. Cei care sunt inscrisi pe lista si nu numai ei, vor fi rugati sa doneze sumele dorite la intalnire fulger sau la cele saptamanale.

                          Multumesc pentru intelegere.
                          sigpicBIKER INSIDE

                          Comment


                          • si unde-i lista aia?
                            Fuarte Nervos !!!

                            Comment


                            • Marea razbunare )

                              Mario mobilu pozeaza "in dedesubturi" create de designeru MCD )
                              Attached Files

                              Comment


                              • DE LA DOMNU DSIGN pentru LC Bucuresti:

                                Care vrea maine sa iasa undeva in afara Bucurestiului, pe marginea unui lac ?

                                Se intampla ceva asta seara ?
                                Last edited by SilviuB; 8 August 2009, 19:52. Reason: Automerged Doublepost

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google