Intalniri "FULGER" ale Loganistilor Bucuresteni !!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • sal

    Se anunta ceva in noaptea asta?
    http://i62.photobucket.com/albums/h1...c_user_bar.png
    B-63-AUI Logan 1.4MPI Laureat + Albastru Mineral stock momentan

    Comment


    • discutam la intalniri fulger de intalniri legale ceea ce e si mai grav. Nu am dat de xp sa mute posturile, asa ca le voi sterge pana dau de el sa le mute acolo.
      Last edited by NerviiMei; 31 August 2008, 10:59.
      Fuarte Nervos !!!

      Comment


      • S-a rezolvat
        In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

        Comment


        • Organizam si noi asta seara.. Ceva ca in familie? O terasa in aer liber.. O ceva
          sigpic B-22- W H T, B-05- B Z M
          Mai bine taci si dai senzatia ca esti PROST decat sa vorbesti si sa spulberi orice indoiala!

          Comment


          • In grup bezme? )
            http://www.loganclub.ro/forum/montez...tml#post273931

            Comment


            • Ma anuntati si pe mine daca e ceva!
              Frana de mana trasa pana in tavan,treapta a-II-a cu pedala in fund.....peste 5000 rpm=DRIFT nu altceva!

              Comment


              • Si imi aduci si mie 2 gagici cristi ? Si promit ca-ti asigur toata seara )
                sigpic B-22- W H T, B-05- B Z M
                Mai bine taci si dai senzatia ca esti PROST decat sa vorbesti si sa spulberi orice indoiala!

                Comment


                • Tare de tot Bezme, vin si eu ptr......
                  http://www.youtube.com/watch?v=Tp58aNdH-ks

                  Comment


                  • ehe...

                    Originally posted by bezmeticu View Post
                    Si imi aduci si mie 2 gagici cristi ? Si promit ca-ti asigur toata seara )
                    ai vreo preferinta? Blonda ca berea sau bruneta ca aia cu coasa?
                    http://www.loganclub.ro/forum/montez...tml#post273931

                    Comment


                    • Salutare lume!! Am revenit si eu pe meleagurile capitalei, asa ca ...... daca se face ceva inseara asta, un kiss ceva, dati-mi si mie un semn, un telefon ceva, pt ca nu stiu daca mai ajung sa verific forulum pana mai tarziu.Multumesc anticipat!!

                      Last edited by gionik; 31 August 2008, 18:19.
                      sigpic

                      Comment


                      • Ma anuntati si pe mine,imi dati un telefon...Un porumber voiajor ..Ceva...

                        Comment


                        • Eu te vedeam baiat destept...Cu capu pe umeri... 2 fete dragute cu sani..Mari si alte alea... Nu beri.. Ca sunt cu masina!
                          sigpic B-22- W H T, B-05- B Z M
                          Mai bine taci si dai senzatia ca esti PROST decat sa vorbesti si sa spulberi orice indoiala!

                          Comment


                          • Ceva in seara asta....?Daca e ceva astept un tel
                            :baoum:Stock sunt, stock raman..:baoum:pana la gratar:sunbathing:

                            Comment


                            • Poate ne strangem cativa Mai spargem o samanta, mai fumati o tigara (ca eu m-am lasat) )..
                              sigpic

                              Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                              Comment


                              • Bv joker... Mi-ai cumparat si mie stergatoare smeq?


                                ps: tec_doc tu ramai acasa ca esti putin nervos!
                                sigpic B-22- W H T, B-05- B Z M
                                Mai bine taci si dai senzatia ca esti PROST decat sa vorbesti si sa spulberi orice indoiala!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google