Intalniri "FULGER" ale Loganistilor Bucuresteni !!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • daca mai este azi tot in locul ala, ma duc cu politia peste el
    Daca eu nu prea am timp sa ajung la fulgere, am crezut ca e unul mai nou care frecventeaza. Nu va suparati pe mine...
    Plus de asta, chiciul de pe portbagaj nu se pupa deloc cu sigla noastra, iar asta mi-a sarit in ochi

    Comment


    • o sa fie dezamagit sa afle ca nu da ponei ! o sa se uite cu mandrie cu celelalte stickere si embleme cu "tuning" si etc etc..ptr ca alea dau.. ;)

      ps. asa Sorine..avem si noi mandria noastra ) La vanatoareeeeeeee
      sigpic

      Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

      Comment


      • si mai e o masina care vine pe la kis cu sigla si nu o stie nimeni. vine , se uita in jur si pleaca fara sa salute, fara sa se prezinte, etc.
        Fuarte Nervos !!!

        Comment


        • Punem cuie pe jos, il blocam si sarim pe el sa vedem cine este
          In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

          Comment


          • dar ce a facut sorin ?

            macar stim ca frecventeaza vitanul si are logan sport

            Comment


            • ii facem un punk diseara, macar sa stie baiatu` , sa manance clubul pe paine?
              Playmo, nu a facut nimic, era parcat in zona mea de influenta. N-a dat taxa de protectie..

              Comment


              • baietiiiiiiiiiiiiiii...extraordinara ideea un punk'd cum numai noi stim sa facem ii impingem "colegului". )
                sigpic

                Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                Comment


                • eu nu stiu ce va mai mirati ... se gasesc suporturi de numere cu loganclub.ro in targ vitan ...

                  Comment


                  • eu zic sa facem ca aia de la anonymous.
                    baietii daca vad sigla lor pe o masina din afara clubului , ii lasa in geam, cateva seri la rand sa fie siguri ca posesorul a luat la cunostinta, un biletel in care il roaga frumos sa scoata insemnele. in cazul in care respectivul nu le da jos, trec la fapte, cauciucuri dezumflate, spray cu zapada pe geamuri. cred ca asa ar trebui sa procedam si noi.
                    Last edited by NerviiMei; 19 August 2009, 15:23.
                    Fuarte Nervos !!!

                    Comment


                    • hai sa nu comparam ))
                      sigpic

                      Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                      Comment


                      • pai nu comparam nimic, dadeam un exemplu de ce ar trebui sa facem.
                        Fuarte Nervos !!!

                        Comment


                        • deci , sa revenim on-topic ... prezent diseara

                          Comment


                          • cred ca si eu....
                            Fuarte Nervos !!!

                            Comment


                            • Acuma chiar vin....sa iau niste stikere,sa lipesc prin vecini))
                              sigpic

                              Comment


                              • este vina mea dragi colegi si am sa repar greseala dezlipind abtipildul de pe respectiva masina
                                masina a fost cumparata din arges iar de cand a luat-o au cazut la ea ba una ba alta ex: injectoarele;; suflanta....iar restul de abtipilduri sunt de la vechiul proprietar
                                cu ocazia asta cer mii de scuze celor care s-au simtit ofensati/jigniti

                                nu am stiut ca o masina care este chici nu are voie sa poarte abtipild cu sigla noastra ce sa-i faci daca omului place
                                o sa vina si el la intalniri dar momentan masina este fara suflanta
                                Last edited by Ady-bac; 19 August 2009, 17:06. Reason: Automerged Doublepost

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google