Intalniri "FULGER" ale Loganistilor Bucuresteni !!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • OFF Topic: Normal ar fi sa aiba sigla, abia dupa ce participa la intalniri!! Eu am un vecin care m-a rugat de o sigla, si i-am zis clar ca trebuie sa vina la intalniri pt a obtine aceasta sigla.

    ON Topic: Incerc sa ajung si eu in seara asta!!

    sigpic

    Comment


    • Da ma Gionik....la cat timp te-ai rugat de mine sa iti dau siglaaaaaa...aoleo. Ti-am inmanat-o doar asa ca sa nu mai vii sa strigi la geam "Mama lu' Lanceruuuuu !"

      Cred ca ajung, vreau sa pun cu mana mea cioburile pt aia anonimi cu sigla, ce pestii mei !
      Last edited by Lanceru'; 19 August 2009, 17:20.
      No Stress !
      http://www.youtube.com/watch?v=ozV_vWXZgZY

      Comment


      • Am glumit doar pe seama stickerelor si a scrisurilor aducandu-ne aminte de tuturialul lui Streulea . Asta nu inseamna ca ne-am simtit jigniti etc etc. sau ca n-are voie omu sa vina cu ea..sau nu primim in club astfel de masini. ( iar imi amintesc cum arata masina mea la inceput ).
        sigpic

        Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

        Comment


        • a fost frumos in seara asta... dupa multe zile de absenta din partea mea... am sfarsit la un CS ca intre prieteni... frumos, ce sa mai!
          sigpic

          Comment


          • off:topic-probleme !!! apelati B 74 NYT si rezolvam pe oricine,doar sa fie specificat in cerere cate luni sa beneficieze de tratament medicamentos si ghips (glumim si io)
            mi-e dor de fulger ...diseara la munca dar vineri prezent la fulgerica

            @darksid3 -maine seara sa nu uiti alpinele,mersi




            stima la toate si toti
            sigpic
            Poate pentru lume ești o singură personă,dar
            pentru o anumită persoană, ești întreaga lume!

            Comment


            • Ati fost la CS fara mine.... stabiliti si voi o zi...cand se merge...

              Ati fost la CS fara mine?
              Last edited by FANE_CLK; 20 August 2009, 10:58. Reason: Automerged Doublepost
              sigpic
              Contact: 0799.999.255 - Pravalia cu leduri.

              Comment


              • da fane am fost si am fost 10 insi
                sigpic B-22- W H T, B-05- B Z M
                Mai bine taci si dai senzatia ca esti PROST decat sa vorbesti si sa spulberi orice indoiala!

                Comment


                • eu am fost iepurele de vanat... sunt praf
                  sigpic

                  Comment


                  • da stim... dar tu ai alte calitati

                    si deci ne fulgerizam pã kisãlãf unde ia luat lu baiatu lu nastase permisu hahahahaha
                    Last edited by bezmeticu; 20 August 2009, 18:23. Reason: Automerged Doublepost
                    sigpic B-22- W H T, B-05- B Z M
                    Mai bine taci si dai senzatia ca esti PROST decat sa vorbesti si sa spulberi orice indoiala!

                    Comment


                    • hmmm.....mai organizam un gratar undeva..candva?? parca mi-e dor sa vad 30-40 de lihniti de foame pe langa mine in timp ce intorc cefele si micii cu viteza melcului
                      sigpic

                      Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                      Comment


                      • sambata dupa tinckereala, facem o padure?
                        _
                        B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                        sigpic

                        Comment


                        • hmmm....videm cum o fi vremea si ce timp e poate o comitem...
                          sigpic

                          Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                          Comment


                          • si deci iesim ?
                            sigpic B-22- W H T, B-05- B Z M
                            Mai bine taci si dai senzatia ca esti PROST decat sa vorbesti si sa spulberi orice indoiala!

                            Comment


                            • uni bre??? e meci in seara asta!!! fortza Liberec ))

                              scz de offf :| mi-a fost gura aurita... cu cehii! v-ati dixtrat bine la sfulger??
                              Last edited by Thejock3r; 20 August 2009, 23:11. Reason: Automerged Doublepost
                              sigpic

                              Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                              Comment


                              • A fost o intalnire fulgeratoare, nu a durat prea mult iar multi au anuntat ca vor pleca in acest weekend ), vreme buna le urez, si suna tentant un gratarel la iarba verde
                                sigpicBIKER INSIDE

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google