Intalniri "FULGER" ale Loganistilor Bucuresteni !!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • si eu prezent azi.....desi sper sa fim mai multi de 4 cati am fost aseara....bafta
    Traieste fiecare zi ca si cand ar fi ultima!!

    Comment


    • maine seara prezent si eu
      am o rugaminte ,cine are un ciocan de plastic sa al aduca maine seara,ca mie s-ar putea sa mi se fi lipit jantele si nu cred ca voi reusi sa le dau jos usor
      care vin maine seara poate da si o mine de ajutor pt a ma ajuta pe mine si sebit8a sa facem schimbul de jante si de pareri

      va multumesc
      P.S. cine are un ciocan de plastic este rugat sa al aduca maine seara sa pot dezlipi rotile ca de cand le am nu am umblat la ele,eu am vrut sa schimb placutele pe fata si roata fata stinga mi-a facut figuri si m-am lasat pagubas
      sigpic
      Poate pentru lume ești o singură personă,dar
      pentru o anumită persoană, ești întreaga lume!

      Comment


      • eu la munci ! va astept pe la mine :P

        Comment


        • o sa vin si eu in seara asta.
          vin sa`l ajut pe agentu NYT

          Comment


          • sankiu fof-ule,poate ai si un ciocanimi-as jantele de cauciuc plastic sau o bucata de lemn
            sigpic
            Poate pentru lume ești o singură personă,dar
            pentru o anumită persoană, ești întreaga lume!

            Comment


            • inca un fulger la care am reusit sa ajung. Spre rusinea mea, le numar pe degete.Bezme, hai cu poza aia "de grup"

              Comment


              • in seara asta prezent , avem o intalnire cu oaspeti din BV , va rog sa fie primiti cum trebuie : cauciucuri taiate , geamuri sparte , picioare`n usi si evident , vopsea zgariata !

                ne vedem diseara !
                Last edited by skandal; 2 September 2009, 12:06. Reason: Automerged Doublepost

                Comment


                • Cred ca vin si eu...in tinuta de scandal, evident
                  In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

                  Comment


                  • sper sa pot ajunge si eu azi sa-i dau o mana de ajutor lui NYT, daca nu o sa ajung, ne vedem vineri seara, daca va fi ceva!
                    sigpic

                    Comment


                    • cati vin nene Skandale - sa stiu cate tuburi de vopsea sa iau )
                      ps. asa sa faci nene dark - si eu vin la fel - s-ar putea sa ne murdarim nitzel ))))
                      sigpic

                      Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                      Comment


                      • jockere , ai uitat ce scrie in contract ?
                        ca nu ai voie sa ni te alatura cand avem "musafiri" ?
                        si asa ne`ai facut destul de ras


                        Da NYT-ule , am ciocan dala de cauciuc , il iau cu mine.

                        Comment


                        • wtfff ???? am uitat !! hai maa..macar in seara asta !!! jur ca le voi face masinile de boala copiilor..numai..luati-ma cu voi

                          PS> NYT - mai tii minte cand mi se oxidase si mie roata? ) ce pumni dadeam in ea...
                          sigpic

                          Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                          Comment


                          • Ajung si eu in seara asta ... Hmmm, facem gasca mare ?
                            9! 9! 9!
                            sigpic

                            Comment


                            • salutare sunt nou in grup imi mai puteti spune si mie exact unde este intalnirea va rog.multumesc;)

                              Comment


                              • Pe kisselef , in parcarea unde iarna e patinuar ! ( pe dreapta ). O sa vezi multe golane..un mare cerc de baieti care sparg seminte si fac posta o sticla de cola De la 21.00 incolo...
                                sigpic

                                Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google