Intalniri "FULGER" ale Loganistilor Bucuresteni !!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • bine ca ne-ati spus si noua cum a-ti ajuns acasa,ma bucur ca a fost cu bine,apropo de nebunii,aseara am fost cunminti si nu a-ti vazut nimic din ce facem noi seara de seara
    multumesc tuturor ce au sarit in ajutorul meu la schimbare rotilor,pina la urma tot la vulcanizare s-a rezolvat,figuri si acolo a facut tot roata stanga fata,pina a venit un vukcanizator cu parul alb si nu a fost nevoie decat de 20 de secunde sa o dea jos,zicala cu "cine nu are un batrin sa al cumpere" se pare ca a functionat aseara,multumit de toata lumea aseara
    asta seara prezent si eu la kiss la ora 21:00,dupa ce voi spala masina,apropo are cineva un furtun sa mi-l imprumute,sau care e disponibil sa facem o baita la masini pe undeva,dar nu la spalatorie ca nu e lovele,sa dam bine deseara
    sigpic
    Poate pentru lume ești o singură personă,dar
    pentru o anumită persoană, ești întreaga lume!

    Comment


    • Originally posted by Thejock3r View Post
      aaaa...sau daca vezi un logan rosu pe stanga si dreapta altul galben..si niste unii reflectorizanti ..nu de fiecare data e politia. tot noi suntem )))))))
      back ... ai stricat tot funul ... ii mai speriam si noi

      Comment


      • nu iese nemenea la un fulgerica asta seara?...iou prezent in jur de 21:00 la kiss
        sigpic
        Poate pentru lume ești o singură personă,dar
        pentru o anumită persoană, ești întreaga lume!

        Comment


        • o sa ajung si eu

          Comment


          • ajunge, ce e mult strica in legatura cu ieri seara am ramas surprins placut, baieti de treaba nu asa

            Comment


            • Daca se aude un bowm ala sunt eu prezent in seara asta .

              Comment


              • yoooo

                vineri .. 04.09.2009 prezent dupa ora 23:15 ... unde va gasesc ?
                sigpic

                Comment


                • hmmm.,....s-ar putea kisselef..daca nu..constitutiei! dai un tzrrr... inainte ca s-ar putea sa fim la "cumparaturi" !
                  sigpic

                  Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                  Comment


                  • Originally posted by fuguletz View Post
                    vineri .. 04.09.2009 prezent dupa ora 23:15 ... unde va gasesc ?
                    Itaaaaaa bre naaaaa, tu repede!!!!
                    9! 9! 9!
                    sigpic

                    Comment


                    • Salutari de la Brasov ,o poza cu prezenta mea pe la voi nimic...

                      Dupa cum a scris si trust-Victor ,am ajuns cu bine acas dupa ce am tinut de volan bine ca trepida de numa numa de la jantele cele noi ,un pic cam strambe dar am fost la echilibrat cu ele si am mai rezolvat ceva cu ele,in rest sunt ok.Am facut un test-drive pe drumul de Poiana Bv. azi si am fost multumit de gume si jante.Astept sa va mai revad cat de curand si sa mergem la o saorma din aceea buna si cu SUC GRATIS,Foarte tare ideea.Sa aveti grija de voi ,si ne vedem la Cluj.
                      Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

                      Comment


                      • cine vrea sa mearga diseara la fulger in pitesti sa fie la 9:00 = 9:15 la kiseleff.
                        sa va luati tenisi..se anunta fotbal acolo.

                        Comment


                        • sebi8ta..imi pare rau ca mi-am uitat obiectul muncii acasa ! poate nu va fi ultima seara cand te prezinti la noi... va asteptam in numar cat mai mare
                          sigpic

                          Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                          Comment


                          • prezent la constitutiei
                            B-187-H D Z->A.k.a Tobita Indemanaciu

                            Comment


                            • si eu tot la constitutiei !

                              Comment


                              • Am trecut aseara pe la 11:10 pe la Kiselef :P ... Inca era lume ( vali vrn, bobby, fof, mcd-ul si cred ca si alexander era pe acolo )

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google