Intalniri "FULGER" ale Loganistilor Bucuresteni !!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • 0766 266 345 , ma puteti suna daca nu o sa ne gasim ... ramane constitutiei si de acolo vedem ...

    Comment


    • deci va urez de pe acum distractie frumoasa la constitutiei, nu am de gand sa im consum nervii si benzina ca sa ajung intr-o parcare full.
      Fuarte Nervos !!!

      Comment


      • k-ule.. mergem pana acolo sa vedem care este treaba ... si kisselef e full vinerea...o lungim asa pana la ora 21:00...

        Comment


        • ma da incapatanat e organizatoru` nostru.
          daca e cum zice K-ul , sa vezi tu antena aia de 2 metri pe unde intra

          Comment


          • fof-ule pai tu nu plecai ma in pitesti ? )))

            nu stiu de unde agitatia asta cu locurile de parcare si asa mai departe , sunt zile in care nu gasim locuri nici macar in fata blocului ...
            sunt cazuri in care nu gasim la kiss sau daca va amintiti bine de carol cum se parcau masinile ca sardinele si pe deasupra se mai incasa si amenda... o sa fie bine... sunteti prea incordati .. traim in bucuresti , este normal sa gasim o parcare plina sau un trafic aglomerat ! ...

            ne vedem la constitutiei si de acolo vedem ce facem ...
            las din nou numarul meu de telefon : 0766 266 345

            Comment


            • nu imi ajunge toata ziua ca alerg si n`am locuri de parcare si in bucuresti... ??
              ma mai pui si tu sa stau noaptea sa caut locuri prin constipatiei
              dar mergem...nu e problema..dar ca fapt divers

              Si cu cine sa plec la pitesti ? cu oameni neseriosi ?

              Comment


              • care oameni neseriosi bre? cine " este " astia?

                Comment


                • sarna mario-popa,mare boher mare character
                  sigpic
                  Poate pentru lume ești o singură personă,dar
                  pentru o anumită persoană, ești întreaga lume!

                  Comment


                  • Va salut din Villadecans, de langa Barcelona... Am vazut deja un Sandel si 2 Logane...

                    Naspa ca n-am carnet, ca altfel o puneam de un fulger aici, la plaja

                    Aseara cand a decolat avionul, a trecut fix pe deasupra strazii de la Zoo, ma gandeam ca-l vad pe MCD in actiune
                    _
                    B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                    sigpic

                    Comment


                    • Distractie placuta maestre..

                      Confirm participarea pentru diseara la ora 20:59 la Kiss..
                      REMUS, DimSPORT, Eibach, Zexstar, SPARCO, Pioneersigpic

                      Comment


                      • ps. felictari ptr functie BREEEEE Dsigneee, sa te intorci sanatos ( si sa-ti schimbi stickerul de pe parbriz ) muhahaha
                        sigpic

                        Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                        Comment


                        • maine la ora 12:00 voi pleca pana in Domnesti spre casa de copii sa vad cum stau lucrurile pe acolo , cine doreste sa mearga , va rog sa ma sunati in seara asta .. ca loc de intalnire , sugerez benzinaria din fata stadionului steaua ! ( daca stie cineva cum se numeste , rog sa scrie ...

                          Comment


                          • Azi vine cineva la KISS, stati sa vedeti meciu sau mergem undeva sa-l vedem impreuna..
                            REMUS, DimSPORT, Eibach, Zexstar, SPARCO, Pioneersigpic

                            Comment


                            • baieti ... mai stiti ceva de viperutu ? tot am incercat sa dau de el ...

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google