Intalniri "FULGER" ale Loganistilor Bucuresteni !!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • era cu fetele caci pe la 10.. era intr-un bar..
    Attached Files
    sigpic B-22- W H T, B-05- B Z M
    Mai bine taci si dai senzatia ca esti PROST decat sa vorbesti si sa spulberi orice indoiala!

    Comment


    • a fost cu noi k el ne-a dus in cafeneaua aia ieri la suc, probleme?

      Comment


      • si tu unde erai misteru?
        Attached Files

        Comment


        • umbla bezmeticu´dupa fetele astea de parca i-au luat mintile... Mai fetelor, aveti grija de el...
          _
          B 48 C U P - Ligheanul Agitat

          sigpic

          Comment


          • nu are ma grije de mine..
            sigpic B-22- W H T, B-05- B Z M
            Mai bine taci si dai senzatia ca esti PROST decat sa vorbesti si sa spulberi orice indoiala!

            Comment


            • L-as fi legat de stalp dar au fost ceva motive pentru care nu am facut-o.
              1. Chitra de Bezme are baxu' de hartie in masina si nu vrea sa mi-l dea. Doar eu stiu ce sa fac cu el, sunt ruda cu Chuck Norris de cate ori sa iti zic BEZMEEEEEEE !
              2. Era inchis la mega image )
              3. La 1 mai, la magazin nu aveau decat 2 hartiute.
              4. La fac un punk'd la ora aia, era cam greu....aveam in gand sa o fac mai rau ca pe a lu' Bezme.
              5. Grasu Quattro se tirase repede si cand i-am zis sa se intoarca i se facuse lene.

              Casper asta e cam in limba ), iar Bezme e pe trambulina trebuie se pregateste sa sara'n limba )

              P.S. Ce noroc pe BOT (asta cu reclamele), vroiam sa il raportez , ca nu imi place reclama, o vroiam p'aia cu piese auto, dupa ce am postat s-a schimbat de frica in ce am vrut. Ruda veritabila cu Chuck Norris ce sunt
              Last edited by Lanceru'; 9 September 2009, 13:43. Reason: SANGE
              No Stress !
              http://www.youtube.com/watch?v=ozV_vWXZgZY

              Comment


              • yo zic sa`l raportezi..nici mie nu`mi place de el..imi falfaie reclamele alea pe aici.
                Diseara kiss , si pe urma la H...L

                Comment


                • Dupa ce se termina meciul dau si eu o tura pe la kiss
                  In viaţă risipim ani, iar la moarte cerşim clipe...
                  sigpic

                  Comment


                  • in seara asta va astept pe la mine la munca pe cei interesati sa mearga maine la cumparaturi ...
                    ora 22:00

                    Comment


                    • Am trecut pe la kiss pe la 22:45 .. nu era nimeni ..
                      sigpic
                      Contact: 0799.999.255 - Pravalia cu leduri.

                      Comment


                      • Pai probabil eram toti la Skandal la munca,a fost super tare si azi la intalnirea voastra si ii multumesc lui CataFof pentru senzatiile care mi le-a dat cu masinutza lui,deja mi-a dat de gandit la niste arcuri sport ,deasemenea nu vreau sa ocolesc "serpisorii" care i-am admirat.Toate cele bune ,bafta in continuare

                        Comment


                        • fane, eram eu dar ti-am dat 10 perechi de avarii degeaba.

                          pai bine ma jokere... am zis ca ma intorc

                          Comment


                          • Asa e..dar am fost dezorientat ! Deabia venisem si nu stiam cat se va sta ! In plus, era vorba sa plecam la sKandal cateva persoane ( cei care trebuia sa punem la cale lista cu cumparaturile de azi ) nu stiam ca vine tot kisseleful !
                            Imi cer szc ptr informatia eronata !
                            sigpic

                            Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                            Comment


                            • ce se intampla de nu imi arata cine a postat ultima data pe forum,aseara nu am putut ajunge la kiss ca am fost la servici,la meciul de pe ghencea romania- austria,scor 1-1
                              sigpic
                              Poate pentru lume ești o singură personă,dar
                              pentru o anumită persoană, ești întreaga lume!

                              Comment


                              • CE se aude in seara asta????
                                In viaţă risipim ani, iar la moarte cerşim clipe...
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google