Intalniri "FULGER" ale Loganistilor Bucuresteni !!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • si eu ! .

    Comment


    • si eu in sange
      sigpic B-22- W H T, B-05- B Z M
      Mai bine taci si dai senzatia ca esti PROST decat sa vorbesti si sa spulberi orice indoiala!

      Comment


      • Si eu!!!!

        sigpic

        Comment


        • nici eu!!!! stati mah acasaaa!!
          sigpic

          Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

          Comment


          • asta seara.."un miracol,o minune,a aparut vieperutzu de nici unde" fara numar ,fara numar sa ne traiasca,dar nu prea ne-a bagat in seama,cat a fost cico si saminta a stat,cand s-au termenat astea a plecat ca o naluca
            si priviti zbanghiul zbanghiilor,poza vorbeste...Doamne miluieste-ma ca scurte iti sunt caile
            Attached Files
            sigpic
            Poate pentru lume ești o singură personă,dar
            pentru o anumită persoană, ești întreaga lume!

            Comment


            • nu nu , saracu boby e pe una din caile blocate , nu mai are sanse.

              Comment


              • iar a facut caterinca Sandi Bel?
                sigpic

                Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                Comment


                • Daca au lasat Cola nesupravegheata
                  In viaţă risipim ani, iar la moarte cerşim clipe...
                  sigpic

                  Comment


                  • Urmatorul anunt se doreste amenintare la persoana:

                    Vineri seara, 18 Septembrie 2009, prezenta la Fulger este OBLIGATORIE.

                    Se vine ceva mai devreme de ora 21:00 de data asta, avem o misiune IMPORTANTA pentru tara.

                    Pazirea obiectului constând din vergele de fier dispuse paralel și prinse la capete, folosit pentru a frige carnea deasupra jarului si a stocului de băutură slab alcoolică, obținută prin fermentarea unei infuzii rezultate din fierberea în apă a malțului și a florilor de hamei cu o concentratie de 4% "ambrozie".
                    Serviciul de paza va avea ca si cost final ... multe cefe, mici, aripioare pui si bere.

                    Nu doresc post de organizator ))))))))))))))))))
                    Last edited by Lanceru'; 16 September 2009, 10:22. Reason: SANGE sau mai nou SANGRE :))
                    No Stress !
                    http://www.youtube.com/watch?v=ozV_vWXZgZY

                    Comment


                    • Daca iesiti in seara asta, am si eu drum pe-acolo ...

                      P.S. Ce-mi plac posturile lui Lanceru'
                      Last edited by Eu4yas; 16 September 2009, 19:08. Reason: Automerged Doublepost
                      9! 9! 9!
                      sigpic

                      Comment


                      • yo

                        Prezent si eu in seara asta, la kiss sau la constitutiei ?? la ce ora ? mai vine cineva sau doar eu si Eu4yas ??
                        sigpic

                        Comment


                        • kisselef....

                          Comment


                          • Kiss!! vin si eu Nytule nu avem si noi o poza mai frumoasa facem inseara asta 1 mai marfa.Auzi la Thejock3r Sandi Bel citam : Ita maaaaa neam simtit si noi bine na .ura ne vedem cand ne intalnim.

                            Comment


                            • Prezent

                              sigpic

                              Comment


                              • In seara asta nu ajung.....

                                Ce liniste este pe aici...nu se face nimic in seara asta??? Oricum trec pe la Kiss in de ora 9
                                Last edited by gmv97; 17 September 2009, 18:09. Reason: Automerged Doublepost
                                In viaţă risipim ani, iar la moarte cerşim clipe...
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google