Intalniri "FULGER" ale Loganistilor Bucuresteni !!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • VINERI seara.. ce spuneti de carol ? in conditiile in care : kisselef vinerea trecuta a fost full si in seara asta era blocata o parte de nu stiu ce prezentare ...Constitutiei ingradita ... herastrau este cu taxa la bariera , ikeea este proprietate privata ...

    Sugerez ca sa evitam amenzi pentru parcare sa parcati masinile regulamentar si eventual sa fie lasate chiar pe partea opusa ... sau unde gasiti un loc liber.Eu o sa ajung probabil ceva mai devreme ...

    Haideti sa vedem cum mai este pe la Carol , si oricum dupa ora 22 : 00 sa vedem cum ne adunam pentru un gratar la pustnicu ...

    Alte variante nu avem vinerea asta ...

    nu doresc propuneri de alte locatii ca sa evitam o harababura si telefoane incinse ... varianta este simpla : Parcul Carol ora 21:00 urmat de gratar la pustnicu cu cei care doreasca sa mearga dupa ora 22 - 23:00 , cumparaturile vor fi facute din REAL si probabil nu va duce de persoana mai mult de 20 de lei ... ne dam cu parerea la fata locului ...
    Last edited by skandal; 18 September 2009, 01:03. Reason: Automerged Doublepost

    Comment


    • Marfa treaba ...sper sa ajung si eu ..aseara am trecut si eu pe la kiss nu mai era nimeni aprope de ora 23 ...dupa aia am aflat ca ati fost la Skandal la munca...numai bine
      In viaţă risipim ani, iar la moarte cerşim clipe...
      sigpic

      Comment


      • prezent si eu in seara asta.....si la gratar neaparat........sa ne mai destindem si noi un pic....bafta
        Traieste fiecare zi ca si cand ar fi ultima!!

        Comment


        • bheiiii sa dea skaraosky in voi,pai ultimele ture io canci gratar,pai un pic asa de bun simt ca micutul din mine sufera cand citeste deastea,pofta mare.....bezme sa o pupi tu pe ana din partea mea ca de plecare asa in spania la studii,sau viperutzu sau L....u,care vreti voi
          distractie placuta dragilor,aveti grija de bezme....daaaa....sa ai dati sa pape ca e rahitic
          sigpic
          Poate pentru lume ești o singură personă,dar
          pentru o anumită persoană, ești întreaga lume!

          Comment


          • Originally posted by B 74 NYT View Post
            si priviti zbanghiul zbanghiilor,poza vorbeste...Doamne miluieste-ma ca scurte iti sunt caile
            ala cine-o mai fi ?!
            _
            B 48 C U P - Ligheanul Agitat

            sigpic

            Comment


            • Originally posted by dsign View Post
              ala cine-o mai fi ?!
              scz de off...e ala care la zoo a fost singura masina care a fugit la sosirea militiei nu au fugit aia tunariti si a fugit el cu golful ala verde etilic sau albastru marin
              sigpic
              Poate pentru lume ești o singură personă,dar
              pentru o anumită persoană, ești întreaga lume!

              Comment


              • era mai marfa miorita, poate incercam saptamana viitoare...
                la carol in ultime vreme mereu e full

                Comment


                • pai si asta e scopu...m`ai clatim si noi un ochi la alti.

                  Comment


                  • Incepand cu ora 21 prezent la Carol si dupa aia la ce o mai fi
                    In viaţă risipim ani, iar la moarte cerşim clipe...
                    sigpic

                    Comment


                    • as mai propune..dar ptr alta data...la Lia Manoliu ! ;) poate dam o tura intr-o seara sa vedeti ce si cum si daca va place...mai revenim ( loc de stat pe bancute..o terasa in apropiere...) lume multa...buna...
                      sigpic

                      Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                      Comment


                      • Da prezent si eu pe unde so nimeri astept si eu un semn .

                        Comment


                        • si foarte plin pe la 23 august

                          Comment


                          • cam slaba prezenta se anunta in seara asta din cate vad eu aici pe thread, dar sa speram ca vor veni multi neanuntati.....bafta
                            Traieste fiecare zi ca si cand ar fi ultima!!

                            Comment


                            • Originally posted by Thejock3r View Post
                              as mai propune..dar ptr alta data...la Lia Manoliu ! ;) poate dam o tura intr-o seara sa vedeti ce si cum si daca va place...mai revenim ( loc de stat pe bancute..o terasa in apropiere...) lume multa...buna...
                              Am trecut saptamana asta de vreo 3 sau 4 ori pe-aici Cosmin, pe seara. Intr-adevar, se juca badminton, tenis de picior, mai aveai posibilitatea unei terase ce era in apropiere, masini si fete frumoase, fara zgomot, cred ca era o atmosfera placuta.
                              9! 9! 9!
                              sigpic

                              Comment


                              • Intrebare: Cine merge la fotbal pe teren sintetic in zona crangasi? Sa vina acolo la ora 22:00,si... evident sa aiba la el in jur de 15-20 ron ( asta in functie de cati ne strangem).....
                                Nu putem admite existenţa unui lucru dacă nu-i putem atribui o semnificaţie.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google