Intalniri "FULGER" ale Loganistilor Bucuresteni !!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • astazi prezent si eu la Kiss
    @Kelu: multam pt poze.......esti super tare frate si de gasca rau....sa ne vedem cu bine cat mai curand asa cum ai promis....bafta
    Traieste fiecare zi ca si cand ar fi ultima!!

    Comment


    • Salutari mario,placerea a fost de partea mea si va promit ca la intalnirea din brasov o sa facem o paranghelie mult mult mult mai mare ca la cluj si fara restrictii,stiti voi care,am inteles ca intalnirea o sa fie pe 27 februarie si dorim sa facem ceva de vis,distractie pe zapada si multe altele,o sa vorbim pana atunci si o sa vedem ce organizam in functie si de ce vreti voi sa facem.
      Va salut pe toti cu respect si sa ne vedem sanatosi,daca vreti sa vorbim pe mes id-ul meu e kelu_roby,mersii.PA PA DOMNILOR
      sigpic

      Comment


      • asta seara sa va prezentati la kiss , avem un sarbatorit.

        Comment


        • Astazi 29 septembrie 2009 astept toti loganisti mei de suflet la kiselev sa bem un ciko si sa sparghem o samanta fratioru vostru mai mic Bobby a implinit 22 de anisori . Sa traiesc bine he he he .

          Comment


          • La multi ani si sa ne traiesti
            B-187-H D Z->A.k.a Tobita Indemanaciu

            Comment


            • La Multi Ani Bobby, 1000 de ani sa traiesti !
              9! 9! 9!
              sigpic

              Comment


              • Ms de urari va astept acolo ..

                Comment


                • La multi ani sa fi sanatos si sa traiesti bine.
                  sigpic1.6 16v Euro 5 + GPL

                  Comment


                  • La Multi Ani Bobinaaaaaa.....sa ne traiesti 1000 de ani si sa ai parte de tot ce-ti doresti......sa-ti tunezi topitura si la mai multa Cola ....bafta
                    Traieste fiecare zi ca si cand ar fi ultima!!

                    Comment


                    • La multi ani! Maricaaaaaaaaaaaa

                      Comment


                      • marica ...maaaaaariiicaaaaa..mariiiiiiiicaaaa ) la multi ani " uitate-n ochii mei" ))
                        sigpic

                        Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                        Comment


                        • Cred ca ajung si eu in jur de 22....La multi ani Bobby!!!!!!
                          In viaţă risipim ani, iar la moarte cerşim clipe...
                          sigpic

                          Comment


                          • bai bobita,fie ca Cel de sus sa iti indeplineasca visul si sa iti tuneze golf-uletu
                            La Multi Ani si tot ce-ti doresti sanatate(mintala,ca sigur ai nevoie ),noroc si fie ca toate visele sa iti fie indeplinite,din partea AGENTUL-ui multe clipe fericite
                            P.S. sper sa nu fi confundat persoana cala mine e ceva normal nu de alta,dar asa sunt eu mai cu capul
                            sigpic
                            Poate pentru lume ești o singură personă,dar
                            pentru o anumită persoană, ești întreaga lume!

                            Comment


                            • La Multi Ani Bobby!! Multa sanatate, fericire, indeplinirea tuturor dorintelor si sa nu ai parte de punk. Din pacate nu pot veni la fulgerica, vin doar cand pot.
                              4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

                              Comment


                              • Salutare!

                                Pe la ce oră vă găsiţi? Încerc să apar şi eu, dau de voi pe Kisseleff sau vă ascundeţi pe undeva? La Parcul Kisseleff? Vreo străduţă anume?
                                Last edited by MyKe; 29 September 2009, 20:00.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google