Intalniri "FULGER" ale Loganistilor Bucuresteni !!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • merci merci! te astept diseara nyt-ule la un fursec

    Comment


    • sa ne traiesti Tomuleee......sa ai parte de tot ce-ti doresti dar numai de arcuri nu La Multi Ani si multa sanatate.......cred ca o sa apar si eu 1 ora......bafta
      Traieste fiecare zi ca si cand ar fi ultima!!

      Comment


      • yo

        Sper sa ajung si eu in seara asta ... daca nu, asta e(lipsa combustibil) ... La multi ani, tomu! multa sanatate ;)
        sigpic

        Comment


        • La multi ani tomule , daca sunt cuminte si ascult de ai mei apar si eu )
          sigpic
          Contact: 0799.999.255 - Pravalia cu leduri.

          Comment


          • merci mult de urari, va astept la carol sa ciocanim niste beri !!!

            vio...iti doresc ce imi doresti tu mie, si sa ti se intample tie

            Comment


            • Daca are cineva drum pe Calea Victoriei in drum spre Carol sau in zona asta si vrea sa ma ia si pe mine 0722487950 bip si sun eu ...multumesc anticipat
              In viaţă risipim ani, iar la moarte cerşim clipe...
              sigpic

              Comment


              • si daca e ziua ta tre sa circuli prin Tei, asa..la figuri? ( iti e cam sters nr pe fata - cu greu mi-am dat seama cine esti.. )
                sigpic

                Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                Comment


                • apar si eu , sa fac paguba.
                  la multi ani toamo !

                  Comment


                  • Pac pac, apare si je m-ai inteles

                    La Multi pentru Tomuuuuu !!!!!!!!
                    Last edited by Eu4yas; 2 October 2009, 19:37. Reason: Automerged Doublepost
                    9! 9! 9!
                    sigpic

                    Comment


                    • La multi ani !... o capra ceva ??

                      Comment


                      • va pup !!! haideti la berica !!!

                        Comment


                        • Salutare dragi colegi! LoganCLUB IASI are onoarea sa va invite pe data de 1 noiembrie sa luati parte ca participanti sau spectatori , la primul eveniment de Tuning organizat de Loganclub Iasi si implicit de LOGANCLUB Romania.
                          Va rugam sa faceti o lista cu cei care ati dorii sa luati parte la eveniment pt a putea sa va ajutam cu cazarea . multumesc anticipat pt atentia acordata acestui post.

                          PT MAI MULTE DETALII INTRATI PE -> http://www.loganclub.ro/forum/evenim...si-t15785.html
                          0.9 tce SL plus

                          Comment


                          • asta seara vine careva la kiss,sa stiu daca mai ma deplasez....ca la poli au fost fara numar,o ploaie va sperie ma ce naiba in puii mei
                            sigpic
                            Poate pentru lume ești o singură personă,dar
                            pentru o anumită persoană, ești întreaga lume!

                            Comment


                            • va astept pe la mine la hotel , caldurica ... ale alea :P mai nasol cu parcarea dar va descurcati voi . cine vrea sa vina sa dea un tel inainte .. ms

                              Comment


                              • m-as baga si eu la un kiss sau ceva ... ca fac radacini acasa, la poli n-am ajuns ca am terminat treaba pe la 17:30 ...
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google