Intalniri "FULGER" ale Loganistilor Bucuresteni !!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • yo

    prezent asa cum a scris si Eu4yas mai sus .. chiar dak stau in kpatu celalalt al buc tot vin
    scz de off-topic: sper sa nu ma impinga vreunu pana aks
    sigpic

    Comment


    • K-ul trebuie aplecat, TONIGHT ! Se manifesta !

      o sa incerc sa ajung si eu in auchan

      Comment


      • venea si je dar sunt la munca de 2 seri,insa astept sa puneti jpg-urile,cu ce a iesit
        sigpic
        Poate pentru lume ești o singură personă,dar
        pentru o anumită persoană, ești întreaga lume!

        Comment


        • super misto a iesit, pacat ca ai ratat nyt-ule... sa vezi masini tata
          sigpic B-22- W H T, B-05- B Z M
          Mai bine taci si dai senzatia ca esti PROST decat sa vorbesti si sa spulberi orice indoiala!

          Comment


          • Nu a facut nimeni poze????
            In viaţă risipim ani, iar la moarte cerşim clipe...
            sigpic

            Comment


            • yo

              la kiss poate a iesit misto (unde n-am fost) ... ca la auchan erau 3 masini
              sigpic

              Comment


              • deci era asa intensa situatia incat nici de poze n-am mai avut timp...
                sigpic B-22- W H T, B-05- B Z M
                Mai bine taci si dai senzatia ca esti PROST decat sa vorbesti si sa spulberi orice indoiala!

                Comment


                • Originally posted by bezmeticu View Post
                  super misto a iesit, pacat ca ai ratat nyt-ule... sa vezi masini tata
                  ia pune ma poze sa vedem ce masini aveam , de parca noi avem carute.

                  Comment


                  • Calibra aia turbo de 370 de cai mi-a placut cel mai mult

                    Comment


                    • va mai intalniti cu ei?
                      sigpic

                      Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                      Comment


                      • vine cineva diseara ?!

                        Comment


                        • vine vine , ploaiea...

                          Comment


                          • Cred ca voi aparea eu, sper sa nu fiu singurul.

                            Comment


                            • nu avem de ce sa ne vedem cu ei.. suntem mult inferiori, da laurica ai vazut.. abia tinea strada in treapta 3
                              sigpic B-22- W H T, B-05- B Z M
                              Mai bine taci si dai senzatia ca esti PROST decat sa vorbesti si sa spulberi orice indoiala!

                              Comment


                              • mai baieti, sper sa nu se ia cineva de mine, stiu ca nu postez unde trebuie, dar nu are rost sa fac alt thread pentru asta...
                                luni o sa fiu la pitesti cu munca, asa ca trec si pe la bucale, am de vanzare 4 bucati roata de logan, janta de tabla, cauciucuri montana sau kormoran, nu mai stiu care, cauciucurile is rulate aproximativ 5000 km, pana in germania si inapoi, ca apoi mi-am luat jantele actuale. nu stiu acum cum se prezinta jantele, stau de cam 3 ani in beciul blocului, sper sa nu le fi prins rugina pretu ar fi pe la 120 lei bucata, daca le-a prins rugina scadem din pret, pe la stiu io 100 bucata, le-as da mai degraba pe toate 4, sa nu raman cu un set descomplectat, sau mai multi care vor la bucata, important e sa scap de ele, ca le papa timpu degeaba.
                                am zis sa postez aici ca oricum vin la bucale, si sa rezolv si asta acolo.
                                Life is short...play more!
                                http://www.loganclub.ro/forum/bolo-t4578.html?t=4578

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google