Intalniri "FULGER" ale Loganistilor Bucuresteni !!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • ON; Sper sa ajung si eu diseara
    Last edited by skandal; 15 October 2009, 00:25.

    Comment


    • Diseara sunt prezent 100%, cu tot cu seminte!!
      Cine mai doreste.....cine mai pofteste?

      Last edited by skandal; 15 October 2009, 00:25.
      sigpic

      Comment


      • eu
        eu, eu eu
        Fuarte Nervos !!!

        Comment


        • User....da sau nu...aici cam asa e.
          Dar sa stiti ca omul a mai venit uneori pe la fulgere, nu putem spune ca nu l-am vazut in viata noastra.
          Cum a spus si FOF mai sus, a venit pe kiss (daca nu ma insel a fost si la o oficiala - dar pt asta nu bag mana in foc) !!!

          Un user, si un pic de activitate pe forum, nu cred ca ar strica sa aiba, ca deh....de asta poarta sigla noastra!!!!

          P.S. Partea buna e ca de mult nu am mai vazut atat de activ acest topic....foarte tareeee!!!

          Last edited by gionik; 14 October 2009, 19:58.
          sigpic

          Comment


          • e frig, de aia e activitate...isi incalzeste lumea spiritele sa vina la kiss....

            sa vin cu bmw-ul, sa vin cu loganul......
            Last edited by NerviiMei; 14 October 2009, 20:04.
            Fuarte Nervos !!!

            Comment


            • 4 litri de cola de la baiatu ...chiar daca e frig ...

              Comment


              • cammulta cola, mai bine aduci ceai cald :P
                Fuarte Nervos !!!

                Comment


                • Cola goala ? Pai bat atata drum pana la Kiseleff si nu am parte de niciun strop de ceva usor volatin, usor inflamabil, ceva ceva distilat din zaharoase fermentate ?

                  Vin(bere, coniac)....si eu la intalnire.
                  Last edited by Lanceru'; 14 October 2009, 20:24. Reason: SANGEEEEEEEEE
                  No Stress !
                  http://www.youtube.com/watch?v=ozV_vWXZgZY

                  Comment


                  • Lancereeeeee te-am visat azi noapte ))

                    Comment


                    • Acum 10 minute am intrat in casa..de la facultate..as fi vrut sa vin...dar...sunt obosit rau...
                      Distractie placuta
                      sigpic
                      Contact: 0799.999.255 - Pravalia cu leduri.

                      Comment


                      • Hai pe kiss)..21:00 :dd 14/10/2009 ca e frig e numai pentru aia care nu beau alcool..treubie sa aveti asta in sange
                        Nu putem admite existenţa unui lucru dacă nu-i putem atribui o semnificaţie.

                        Comment


                        • Am cont de aproape un an!!!si am fost si la intalniri !!!
                          Last edited by skandal; 15 October 2009, 00:29. Reason: Automerged Doublepost

                          Comment


                          • am facut putina curatenie ...

                            va rog , daca mai aveti intrebari legate de club folositi threadul Cafenea .

                            @sorin_pss , sper ca am lamurit si de data asta cine poseda un logan cu stiker pe el.
                            @B97DFG , bine ai venit si pe forum , o activitate cat de cat minora pe forum din partea va fi apreciata.
                            Last edited by skandal; 15 October 2009, 00:36. Reason: Automerged Doublepost

                            Comment


                            • neata lume! am ratat ceva aseara? chiar nu am putut ajunge si nici in seara asta nu o sa fiu prezenta, dar promit ca vineri nu mai scapati de mine
                              sigpic

                              Comment


                              • ai ratat neste caterinca ,asta seara vei rata la fel de multa caterinca,cand se inatalnesc balenele ucigase(AGENTUL & BEZME) se lasa cu ras,rade lumea de noi,unu de altu,noi de altii si asa mai departe,sper ca intelegi
                                asta seara prezent in jurul orei 21:00
                                sigpic
                                Poate pentru lume ești o singură personă,dar
                                pentru o anumită persoană, ești întreaga lume!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google