Intalniri "FULGER" ale Loganistilor Bucuresteni !!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • mda

    lol, asta micu eu4yas stie ce zice )
    sigpic

    Comment


    • ajung si eu putin cu astia
      sigpic B-22- W H T, B-05- B Z M
      Mai bine taci si dai senzatia ca esti PROST decat sa vorbesti si sa spulberi orice indoiala!

      Comment


      • 0-100 km/h 9.3 s
        0-400 m 16.7 s

        Am avut doua incercari, la prima am scos 0-100 km/h in 6,8 secunde deci...nu se punea problema la a doua cursa, dar a vrut MCDu' sa vada cum trage si am scos un timp ceva mai slabut ( e gras rau asta, avea 613 kg in clasa a 3-a )
        No Stress !
        http://www.youtube.com/watch?v=ozV_vWXZgZY

        Comment


        • Unde faceti astea?? ca vin si eu cu CLk-u meu sa vdm cat 20 sec scot )
          sigpic
          Contact: 0799.999.255 - Pravalia cu leduri.

          Comment


          • Le facem oriunde ai 400m )
            Nu putem admite existenţa unui lucru dacă nu-i putem atribui o semnificaţie.

            Comment


            • asta seara prezent si eu....dupa cate vad sper sa nu fiu cam singur pe acolo.....bafta
              Traieste fiecare zi ca si cand ar fi ultima!!

              Comment


              • Si vreau sa-i multumesc DomnuluiK si GMV-ului +++ ( nihaha ) ... asa ... revenind ... sa le multumesc pentru ajutorul acordat azi ... si mai vreau sa-i multumesc si cotetului meu pentru ca azi mi-a creat o gramada de nervi, spume, draci si ca am injurat intr-o singura zi cat injur intr-o luna intreaga ...

                Comment


                • unde in seara asta ?? tot la kiss?
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by fane1990 View Post
                    Unde faceti astea?? ca vin si eu cu CLk-u meu sa vdm cat 20 sec scot )
                    Daca scoti 20 de secunde pe 400 de metri ma inclin, nu detine nimeni pana in momentul acesta recordul meu.
                    4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

                    Comment


                    • 1.4 al meu a scos 19.2, si 0-100 in 14 sec si ceva.

                      Comment


                      • Salutare baieti.Vineri seara s-ar putea sa va facem o vizita(lcmioveni&lcpitesti).In caz ca vom veni,am si eu nevoie de un nr de tel al cuiva care e dispus sa ne preia si pe noi de la intrare in bucuresti,la locul de intalnire.
                        AG 16 Y M A

                        Comment


                        • 1.6 stock...cauciucuri "stock" .. aderenta... nu 0 ci -1 ... masa: 1300 kg...mai mult cu 200 kg sper sa nu sar de 25 sec la 400 m )
                          sigpic
                          Contact: 0799.999.255 - Pravalia cu leduri.

                          Comment


                          • @al!n - pm lui skandal si iei de la el toate detaliile,ca doar el e taticu` nostru
                            vineri seara o sa apar si eu prin zonele LCB ,seri minunate si distractie placuta
                            sigpic
                            Poate pentru lume ești o singură personă,dar
                            pentru o anumită persoană, ești întreaga lume!

                            Comment


                            • Originally posted by al!n View Post
                              Salutare baieti.Vineri seara s-ar putea sa va facem o vizita(lcmioveni&lcpitesti).In caz ca vom veni,am si eu nevoie de un nr de tel al cuiva care e dispus sa ne preia si pe noi de la intrare in bucuresti,la locul de intalnire.
                              Foarte tareee aline!! Asta da surpriza.....incearca sa ii dai un PM lui skandal. El sta undeva aproape de intrarea ed pe A1, si mai avem cativa colegi in zona, care ar putea sa va preia de la intrarea in Buc.Nu stim exact daca skandal lucreaza sau nu vineri seara, dar daca lucreaza sau nu poate veni, spune-ne, si vedem noi cum facem sa ne putem intalni.
                              Loganisti bucuresteni, hadeti sa ne mobilizam, si sa facem un fulger reusit vinerea asta, alaturi de pretenii nostri din Pitesti si Mioveni!!!

                              sigpic

                              Comment


                              • liber vineri seara ...

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google