Intalniri "FULGER" ale Loganistilor Bucuresteni !!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • f frumos la voi domnilor ,pacat ca sa plecat cu "premii" dar asta nu ne va oprii sa va invadam pe viitor
    Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
    prost.

    Comment


    • Mai baietzi nu mai ziceti vorbe frumoase ca oricum nu e bine 5 mil amenda pe criza asta......pare foarte rau ca s-a lasat asa....
      Nu putem admite existenţa unui lucru dacă nu-i putem atribui o semnificaţie.

      Comment


      • cam scumpa pentru mine plimbarea de aseara 500 lei amenda + 200 lei benzina .....oricum a fost frumos .

        Comment


        • Merita iesiri deastea nu)
          Nu putem admite existenţa unui lucru dacă nu-i putem atribui o semnificaţie.

          Comment


          • @Diesssel Ne pare fff bine ca totusi va placut la noi, dar in acelasi timp ne pare ff rau pt "felicitarile" cu care au plecat cei 2 baieti acasa
            "Felicitarile" au fost date masinilor care nu erau bagate fix in parcare....daca era cu 10cm langa parcare, au avut motiv. Plus ca daca am inteles bine, motivul a fost de "grup infractional" - sau cum s-o numi in litera legii, deci oricum, nu amenzi pe parcare neregulamentara.
            Pacat ca s-a incheiat seara asa....

            sigpic

            Comment


            • Pacat ca din 3 masini care au venit 2 au plecat cu "amintiri" nasoale de aici...de asta imi pare cel mai rau...asta e ..au fost chititi pe noi aseara. Diesel sper ca te simti mai bine

              Comment


              • Originally posted by boboc View Post
                cam scumpa pentru mine plimbarea de aseara 500 lei amenda + 200 lei benzina .....oricum a fost frumos .
                Parerea mea este sa consulti un avocat si sa actionezi in consecinta.
                Nu poti sa platesti banii astia degeaba, fiind convins ca masina ta nu era pusa in mijlocul drumului.
                Poate pui o imagine a pvului...

                Comment


                • scupa plimbarea dar a meritat, ne-am simtit foarte bine ,am plecat si cu diplome (pv). pe aceasta cale vreau sa va multumesc ca ne-ati conus catre iesirea din bucuresti cu o adevarata coloana de masini.
                  sigpic

                  Comment


                  • la ce sa mai pierd timpul cu avocati si alte minuni, nu platesc nimic ca nu e prima nici ultima amenda de acest gen.

                    Comment


                    • A fost foarte frumos la voi.In ciuda amenzilor si in ciuda frigului o sa va mai vizitam
                      AG 16 Y M A

                      Comment


                      • ce sa zic ...nota 10 pentru tot ce organizati.pacat ca echipa "tipi-tip"a venit cu 5-6 masini sa imparta premii.oricum aseara mi s-au intarit niste impresii pe care mi le facusem cu ceva timp in urma.baieti cu obraz fin.gionik,skandal,fof,dsign,mcd....e o placere sa vorbesti cu voi.cosmin m-a dezamagit.a facut 2 ore trotuaru si..nimic.se vede ca ai imbatranit.multumim pentru tot si promitem ca in scurt timp revenem in numar mult mai mare pentru ca merita.imi pare rau pentru"premianti" .bafta si sa auzim numa de bine
                        [img]http://www.loganclub.ro/forum/attachment.php?attachmentid=417003&d=1355899108[img]

                        Comment


                        • Originally posted by boboc View Post
                          la ce sa mai pierd timpul cu avocati si alte minuni, nu platesc nimic ca nu e prima nici ultima amenda de acest gen.
                          In acest gen ii incurajezi sa-si faca de cap.
                          Sigur faci cum vrei insa nici macar nu ai nevoie de avocat poti scrie siongur si poti trimite singur.

                          Comment


                          • Salut...Pt. ce sa luat amenda ca nu inteleg....Pacat pt cei ce ai luat-o,,, dar unde va intalniti voi pe Kiss mai exact ca sa vin si eu???Data..ora....locatia exacta?
                            Ms

                            Comment


                            • De la arcul de TRIUMF spre victorie....o sa gasesti o parca mare si pe stanga si pe dreapta....acolo ne gasesti dupa ora 21:00 ...evident cand ne anuntam ..
                              Nu putem admite existenţa unui lucru dacă nu-i putem atribui o semnificaţie.

                              Comment


                              • Mersi...si cu amenda cum este???De ce s-au impartit amenzi??
                                Au parcat pe Bulevard??

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google