Intalniri "FULGER" ale Loganistilor Bucuresteni !!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • in seara asta la carol ... nu de alta dar este posibil sa fie inchis kiss-ul ...

    Comment


    • prezent si je

      PS:jos la farfurie este intalnirea?
      Nu intotdeauna ce este frumos este si adevarat, dar nici ce este adevarat nu este intotdeauna frumos.

      Comment


      • da da jos la farfurie ..

        carol ora 21:00 si daca este inchis si acolo ne repliem la constitutiei ...
        Last edited by skandal; 30 November 2009, 18:12. Reason: Automerged Doublepost

        Comment


        • ca mi-am amintit ca ai zis dimineata ca nu ma suferi.. skandal...

          am o intrebare...

          Te-ai sculat cumva cu o fata de "o ce mai noapte?" sau de "tampon de tren ?"
          sigpic B-22- W H T, B-05- B Z M
          Mai bine taci si dai senzatia ca esti PROST decat sa vorbesti si sa spulberi orice indoiala!

          Comment


          • bezme vad ca vrei sa iei locul lu` viperutu cu off-topic man ))))

            era mai simplu sa sterg...

            deci diseara carol si daca e ocupat acolo , ne vedem la constitutiei

            Comment


            • atunci sper ca prezent diseara daca nu sunt absent
              sigpic B-22- W H T, B-05- B Z M
              Mai bine taci si dai senzatia ca esti PROST decat sa vorbesti si sa spulberi orice indoiala!

              Comment


              • deci diseara esteti invitati la carol sau constipatiei... avem sarbatoriti- asa ca aviz amatorilor ... veniti si voi in seara asta:P
                B-187-H D Z->A.k.a Tobita Indemanaciu

                Comment


                • la multi ani sarbatoritilor cand beti o gura de suc sa va ganditi si la mine petrecere frumoasa diseara la fulger, oricare va fi locatia
                  sigpic

                  Comment


                  • Canto este ziua ta si noi nu stim ???
                    sigpicBIKER INSIDE

                    Comment


                    • Prezent si eu la Carol I

                      Comment


                      • eu la carol 2 prezent
                        sigpic B-22- W H T, B-05- B Z M
                        Mai bine taci si dai senzatia ca esti PROST decat sa vorbesti si sa spulberi orice indoiala!

                        Comment


                        • La Multi Ani Canto.......sa traiesti si sa fii sanatos........din pacate absent 2 zile.....ieri febra si frisoane, azi ceva mai bine.........bafta
                          Traieste fiecare zi ca si cand ar fi ultima!!

                          Comment


                          • mariooo.. un vin fiert si-un dansul pinguinului si te rezolvi )
                            sigpic

                            Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                            Comment


                            • Ce sa-i faci bre Mario......cat credeai ca ai sa scapi? Las ca trece repede....da-i cu spritu, ca asta le rezolva pe toate!!

                              sigpic

                              Comment


                              • mersi baieti pt grija......am dat cu sprit de fervex si ceai cu lamaie si miere ......... ne vedem miercuri ca maine e Ziua Nationala si trebuie sarbatorita ca nu am luat antibiotice bafta si toate cele bune
                                Traieste fiecare zi ca si cand ar fi ultima!!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google