Intalniri "FULGER" ale Loganistilor Bucuresteni !!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • o sa fiu si eu....

    Comment


    • pe kiss , parcarea din stanga era blocata azi ...deci este posibil ca si dreapta sa fie blocata diseara sau plina de masini ...

      0766 266 345 in caz ca schimbam locul , sa fim de gasit... probabil pescarus ...

      Comment


      • Vine si je si fuguletz!
        9! 9! 9!
        sigpic

        Comment


        • s-ar putea sa ajung si eu
          In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

          Comment


          • dark..nu esti suparat ca nu mai ai sigla cu MPOWER?? :| Loganarii astia....si-au pus rpd ei sigla ta pe coajele lor..pfff
            sigpic

            Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

            Comment


            • pe partea dreapta fac pactinoar.
              stanga e libera.

              Comment


              • Vin si eu in seara asta..cine vine sa ma ia..RATB nu circula pe kisselef.
                Nu putem admite existenţa unui lucru dacă nu-i putem atribui o semnificaţie.

                Comment


                • Sa puneti si o harta cu locatia Pescarusului, habar nu am unde se afla localu' asta, stiu ca in zona parcului Herastrau, dar mai concret?
                  4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

                  Comment


                  • nu stii parcarea aia mare pe stanga, in curba aia dinspre rondul cu televiziunea inspre ambasada chineza? rusinica, si cica esti din bucuresti?
                    Life is short...play more!
                    http://www.loganclub.ro/forum/bolo-t4578.html?t=4578

                    Comment


                    • canta la sibiu te rog... sau medias.. am auzit ca se cauta oameni
                      sigpic B-22- W H T, B-05- B Z M
                      Mai bine taci si dai senzatia ca esti PROST decat sa vorbesti si sa spulberi orice indoiala!

                      Comment


                      • Hai ca ambasada chineza stiu unde este, pe str. Nordului parca, Pescarus este cumva in curba aia dinainte de traversarea podului? In zona aia pietruita? Degeaba sunt din Bucuresti, le-am mai spus unora ca de pe Pache Protopopescu dau in Ghencea apoi.... ).
                        4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

                        Comment


                        • alex exact acolo
                          bezme...hai lasa-ne...sau cum ziceai tu azi : da...da... !
                          Life is short...play more!
                          http://www.loganclub.ro/forum/bolo-t4578.html?t=4578

                          Comment


                          • prezent si eu azi la Kiss la 21.00 Alex, sa nu mai zici la nimeni ca esti din Bucuresti
                            @Marmel: bine ai venit si te aspteptam la intalniri........bafta
                            Traieste fiecare zi ca si cand ar fi ultima!!

                            Comment


                            • care este ideea cu pescarus ca ma confuzati?Ne intalnim acolo?
                              EX : + =

                              Comment


                              • daca este plin la kiss .. da .. este posibil...

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google