Intalniri "FULGER" ale Loganistilor Bucuresteni !!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • soseaua kiselef, cand vi din spre acrul de triumf spre victoria.pe dreapta(la parcul kiselef)e un fel de gang.

    Comment


    • Da dooomleeeeee sa ningaaaaaa!!! Daca ajung diseara cu masina intreaga acasa (sunt cu caucioace de vara ) cam pe unde propuneti sa mergem la patinoar diseara?

      sigpic

      Comment


      • Pe autostrada
        In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

        Comment


        • Ma bag si eu la un patinoar diseara daca mergeti, sper doar sa ajung intreg(cauciucuri de vara) .
          sigpic

          Comment


          • asa va trebuie daca nu v-ati montat anvelopele de iarna :P rusinica
            B-187-H D Z->A.k.a Tobita Indemanaciu

            Comment


            • diseara iesim pe undeva? sa ne batem cu zapada??? am sa`mi las golanca acasa) deci va merge si un vin fiert
              sigpic

              Comment


              • ajung diseara la kiss dar nu dau mass ))))

                Comment


                • Originally posted by Canto View Post
                  asa va trebuie daca nu v-ati montat anvelopele de iarna :P rusinica
                  Nu te gudura asa tare, nu de alta, dar iti dai seama ca sunt multi ca noi in trafic, asa ca s-ar putea sa devina cam periculos daca tu te opresti usor noi astia mai kamikaze....ne oprim...in cei cu cauciucuri de iarna
                  Pana la urma....bafta tuturor....sa ramanem toti intregi, si Lanceru' sa nu se indoaie mai mult de cat este deja.

                  sigpic

                  Comment


                  • am dat mass pana la urma.. deci ne vedem acolo ...

                    Comment


                    • Originally posted by fuguletz View Post
                      Ma bag si eu la un patinoar diseara daca mergeti, sper doar sa ajung intreg(cauciucuri de vara) .
                      Imi pui si mie cauciucurile ma ? Te rog te rog .

                      Salutari la toti si distractie frumoasa, aveti grija la bulgari .

                      S-o spalati bine de tot pe Dada'
                      9! 9! 9!
                      sigpic

                      Comment


                      • Diseara sper sa ajung ne dam pe patinoar cu masinile ???
                        sigpic
                        Contact: 0799.999.255 - Pravalia cu leduri.

                        Comment


                        • saptamana asta pe unde va mai intalniti ca vreau sa vin si eu

                          Comment


                          • @Pau: te mananca pielea chiar si de la departare) nu mai da tu idei geniale k ne suparam. parca aveai treaba....si eu te retin:d
                            diseara vin cu saniutza:d asta daca ajung bine acasa.....uffffff prima mea zapada cu golanca:-s
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by Canto View Post
                              asa va trebuie daca nu v-ati montat anvelopele de iarna :P rusinica
                              bine tu , le ai pe masina din toamna , sa nu care cumva sa te ia pe nepregatite , ca pe oprescu
                              grija mare , pericol , am venit de pe drum , adica de pe gheatza , e urat , aglomeratie kakalau.
                              si mai am un drum de facut pe la 5 , nasol

                              Comment


                              • alexutzu - citeste acest thread si vei afla. Nu se stie niciodata dinainte unde se va ajunge ! Welcome !
                                sigpic

                                Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google