Intalniri "FULGER" ale Loganistilor Bucuresteni !!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • @cata ... daca tre sa mai pleci pe la 5...cel mai probabil ajungi in jur de 9 la kiss )

    incerc sa aj si eu in seara asta....

    Comment


    • e , pai e bine daca ajung atunci, la 9 , da tu vezi sa te ti de promisiune , ca de cateva zile tot zici ca ajungi.

      Comment


      • @Eu4yas: Iti un cauciucurile, dar pe masina mea daca vrei, ca eu am uitat sa-mi cumpar ). Si-ti dau bani sati iei tu cand vi
        Zapada e destula, mai ales pentru `dada ...
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by CataFOF View Post
          e , pai e bine daca ajung atunci, la 9 , da tu vezi sa te ti de promisiune , ca de cateva zile tot zici ca ajungi.
          de vineri nu am fost in buc .... ieri am fost, dar am stat putin ...

          Comment


          • ce lume....n`am mai vazut asa ceva....da ce aveti toti cu mine? sunt si eu micutza si va luati de sufletul meu railor
            chiar si asa am sa vin diseara
            sigpic

            Comment


            • ma ia si pe mine cineva diseara?
              sigpic B-22- W H T, B-05- B Z M
              Mai bine taci si dai senzatia ca esti PROST decat sa vorbesti si sa spulberi orice indoiala!

              Comment


              • Originally posted by fuguletz View Post
                @Eu4yas: Iti un cauciucurile, dar pe masina mea daca vrei, ca eu am uitat sa-mi cumpar ). Si-ti dau bani sati iei tu cand vi
                Zapada e destula, mai ales pentru `dada ...
                you say poor her(), I say poor you()
                B-187-H D Z->A.k.a Tobita Indemanaciu

                Comment


                • @bezme -unde stai ?
                  @ dadadada - eu zic sa le arati cine e cocosul in club .. ) eu nu ma iau de tine..eu sunt alaturi de tine

                  Prezent si eu... cauciucuri de vara.. cu lanturi pregatite

                  Comment


                  • colentina zzz
                    sigpic B-22- W H T, B-05- B Z M
                    Mai bine taci si dai senzatia ca esti PROST decat sa vorbesti si sa spulberi orice indoiala!

                    Comment


                    • In Colentina cica e 10 lei intrarea cu patinele tale si 15 lei cu patinele lor. )
                      No Stress !
                      http://www.youtube.com/watch?v=ozV_vWXZgZY

                      Comment


                      • deci sanius haa...lanturi am...gume de vara am...timp..sper sa am..soo...ne vedem la kiss......partieeeeee!!!!!!!
                        sigpic
                        "BRABUS" STYLE

                        Comment


                        • calendare calde baieti !!! calendare calde !!! care mai doreste ? care mai pofteste ? )

                          Comment


                          • Eu doresc

                            Comment


                            • si eu vreau, dar nu pot sa vin la fulger. cat costa??
                              poti sa m-i le trimiti pe cineva care sta in zona rahova si ii dau lui banii???

                              Comment


                              • geo_ultras...din pacate este prea tarziu pentru comanda , am facut calendare doar pentru membrii care au aparut in calendar.daca veneai mai des pe la intalniri aflai si tu de ceea ce se pregateste de ceva timp.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google