Intalniri "FULGER" ale Loganistilor Bucuresteni !!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • ma gandeam eu ca raspunsul asta o sa il primesc. in fine, sper ca de la anul sa fiu prezent la toate intalnirile (asta depidne daca isi cumapara tata alt logan) si la activitatile care se desfasoara in cadrului clubului

    Comment


    • Prezent KISSfm in mare forma...
      Nu putem admite existenţa unui lucru dacă nu-i putem atribui o semnificaţie.

      Comment


      • @geo_ultras, nu trebuie neaparat sa ai logan sa vii la intalniri. Trebuie doar sa dovedesti ca esti un om de calitate.
        _
        B 48 C U P - Ligheanul Agitat

        sigpic

        Comment


        • ai dreptate, dar nici pe jos nu ma indur sa vin, sau cu altcineva.
          asta e, mai astept un piculet pana isi ia tata alt trocarici sh si o sa fie asta al meu si numai al meu :P
          ramane sa demonstrez acum. numai bine

          Comment


          • este departe kiss-ul fata de casa poporului? eu sunt in bucuresti acum, dar stau pe langa casa poporului si m-ar bate gandul sa vin la intalnire.

            LE: m-am documentat de pe google maps. sunt cam vreo 4 km de la casa poporului pana la Parcul Kiseleff. treaba e ca n-am masina. asta e, cu alta ocazie
            Last edited by bogdan_1984; 15 December 2009, 19:44.
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by bogdan_1984 View Post
              este departe kiss-ul fata de casa poporului? eu sunt in bucuresti acum, dar stau pe langa casa poporului si m-ar bate gandul sa vin la intalnire.

              LE: m-am documentat de pe google maps. sunt cam vreo 4 km de la casa poporului pana la Parcul Kiseleff. treaba e ca n-am masina. asta e, cu alta ocazie
              Daca este sa ies te pot lua eu...stau la Sala Palatului
              In viaţă risipim ani, iar la moarte cerşim clipe...
              sigpic

              Comment


              • esti cam departe de mine. eu stau pe bulevardul unirii in intersectia cu Mircea voda
                sigpic

                Comment


                • am scapat de ce era mai greu , acuma vine distractia.
                  vin la kiss cu mcv-u` , echipat full iarna , sa vin cu lopetica ,saniutza ?

                  Comment


                  • sper sa ajung si eu in seara asta..............

                    Comment


                    • prezentsi eu in seara asta...rulz

                      Comment


                      • Ca sa fiu absent motivat, nu voi mai veni pana nu ma voi simti stapan pe picioarele mele, cativa dintre voi stiu cum merg... . Sper sa ma fac bine cat mai repede iar ca prezenta voi mai veni odata (sper de mai multe ori daca nu cumva ma fac repede mai repede cat de cat) pana in 22-23 decembrie cand plec din oras cateva zile si-mi las blonda prada "sacalilor" (se stiu ei, nu o veti gasi, si nici poze pe forum cu ea restilizata nu voi vedea, sac).
                        4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

                        Comment


                        • care sacali mane ??
                          sigpic

                          Comment


                          • Ceva poze de aseara nimic???? Alea cu Bezme pe sanie tras de FOF-u
                            In viaţă risipim ani, iar la moarte cerşim clipe...
                            sigpic

                            Comment


                            • o janta de tabla de logan unde as putea sa gasesc si eu la un pret de criza? iesirea de aseara sa lasat cu o janta indoita

                              gata numai este nevoie,mi-am facut janta ma costa 10 ron ))
                              Last edited by bodo; 16 December 2009, 17:50. Reason: Automerged Doublepost
                              sigpic
                              :sofer1:you can run but you can't hide:boxing2:

                              Comment


                              • In seara asta ceva?
                                sigpic
                                Contact: 0799.999.255 - Pravalia cu leduri.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google