Intalniri "FULGER" ale Loganistilor Bucuresteni !!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pai nu plecam de la kiss???
    In viaţă risipim ani, iar la moarte cerşim clipe...
    sigpic

    Comment


    • deci unde ne vedem ?
      B-187-H D Z->A.k.a Tobita Indemanaciu

      Comment


      • salutare baieti.Sunt membru logan club Tulcea si am si eu o intrebare la voi.
        As vrea sa ma ajute cineva sa ma indrume cineva in legatura cu o parcare serioasa in bucuresti cu sau fara plata. Vreau sa plec in vacanta in Turcia pentru 5 zile si nu prea am idee unde sa las masina, plecarea fiind din Bucuresti. Asta va cer ajutorul pentru ca acum 3 luni mi s.a spart masina pe Kiseleff chiar in fata la Muzeul satului.Multumesc

        Comment


        • In parcarea aeroportului, dar e putin cam scump.
          In parcarea de la complexul Baneasa ar mai fi o solutie insa nimeni nu-ti garanteaza integritatea ei acolo. Dar e aproape de aeroport.

          Comment


          • nu e 100 % sigur in parcarea aeroportului dar e printre cele mai sigure parcari ... asa ca sfatul meu e sa o lasi in parcare la aeroportul baneasa
            http://www.loganclub.ro/forum/my_rid...sh-t19404.html

            Comment


            • @Valy525: am o propunere pt tine: o poti lasa la mine in parcare, eu am parcare cu plata, iar locul de langa mine este liber, normal nu ai voie sa parchezi dar se parcheaza in fiecare seara. Daca vrei da-mi un PM. Bafta.
              Traieste fiecare zi ca si cand ar fi ultima!!

              Comment


              • salutare problema este ca nu plec cu avionul ci autocarul de prin zona unirii

                Comment


                • sau cum a zis si mario o poti lasa la el...sau daca vrei o poti lasa la mine....stau la curte ... o poti lasa fara griji in fata portii la mine
                  http://www.loganclub.ro/forum/my_rid...sh-t19404.html

                  Comment


                  • MULTUMESC BAIETI acum ramane sa vorbesc si cu Mario.As fi onarat Pablo.. tinem legatura..)

                    Comment


                    • Bey! Ce ziceti de zapada asta? E ca e misto? Ca de obicei - azi dimineata nu era dat cu nimic pe strada. Iar i-a prins pe nepregatite....Am vazut si un tri-carambol frumos la Romana...ce sa mai, distractiv tare

                      Daca iesiti diseara poate ajung si eu (daca am liber de la nevasta ).

                      Bafta.

                      Vorba multa, saracia omului

                      Comment


                      • daca e practicabil carosabilul diseara - facem un tandem ceva - pe undeva?
                        B-187-H D Z->A.k.a Tobita Indemanaciu

                        Comment


                        • Un slalom paralel cred ca v-ar "coafa".
                          9! 9! 9!
                          sigpic

                          Comment


                          • Ce frumos e afara, schimbam locul de intalnire ??
                            Canto, acelasi lucru vroiam sa zic si yo... Eu4yas, un mersu de-alatu ar fi o idee , te bagi ghipsuletz ??
                            sigpic

                            Comment


                            • vedeti sa nu puneti rotile de`a latu` pe asfalt , mare grija...

                              Comment


                              • Eu ma bag diseara, vin cu stiftul si va fac. ;) Deci ora si locatia clasica, sper sa nu ne strice astia prea mult zapada.
                                Oferta Chiptuning (remapare) Dacia Logan, Solenza, SuperNova si Duster
                                Dacia Logan - 1.4 ,1.6 ,1.6 16v - 150 lei, Diesel 350 lei - Contact: 0751.194.100
                                www.chiptuninglogan.ro | www.obdtuning.ro | www.anularedpf.ro

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google