Intalniri "FULGER" ale Loganistilor Bucuresteni !!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by fuguletz View Post
    te bagi ghipsuletz ??
    Ma bag pe dreacu' ... . Nu pot s-apas pe nenorocitu' ala de ambreaj. Distractie placuta si aveti grija!
    9! 9! 9!
    sigpic

    Comment


    • @off_topic - colegii care au un breack si ma poata ajuta cu o mica cursa sa imi aduc si eu un aragaz si un dulapior,fac cinste
      nu am cum sa montez eu barile pe a mea ca sunt gaurile inghetate si am gheata pe masina ca nu dadeam anuntul
      doar daca se poate cei care au breck,nu e nici o suparare daca nu se poate
      las un nr de tel in caz ca totusi poate cineva sa stabilim ce si cum
      0727900074-Nicu si va multumesc indiferent de raspuns
      @on_topic - daca diseara iese careva la fulger si poate sa treaca sa ma ia si pe mine din baicului ai ramin dator cu o shaorma,eu nu pot iesi cu masina ca sunt niste sleauri pe la mine de cate ori ninge,deabea am bagat-o dimineata la locul ei
      stima all!!!

      Originally posted by B 74 NYT View Post
      @off_topic - colegii care au un breack si ma poata ajuta cu o mica cursa sa imi aduc si eu un aragaz si un dulapior,fac cinste
      nu am cum sa montez eu barile pe a mea ca sunt gaurile inghetate si am gheata pe masina ca nu dadeam anuntul
      doar daca se poate cei care au breck,nu e nici o suparare daca nu se poate
      las un nr de tel in caz ca totusi poate cineva sa stabilim ce si cum
      0727900074-Nicu si va multumesc indiferent de raspuns
      @on_topic - daca diseara iese careva la fulger si poate sa treaca sa ma ia si pe mine din baicului ai ramin dator cu o shaorma,eu nu pot iesi cu masina ca sunt niste sleauri pe la mine de cate ori ninge,deabea am bagat-o dimineata la locul ei
      stima all!!!
      am rezolvat cu nevoia de mcv,a mai ramas problema cu cine se sacrifica sa treaca sa ma ia si pe mine
      Last edited by AGENTUL NYT; 18 January 2010, 19:47. Reason: Automerged Doublepost
      sigpic
      Poate pentru lume ești o singură personă,dar
      pentru o anumită persoană, ești întreaga lume!

      Comment


      • Prezent si eu in seara asta...chiar sunt curios cat de dezapezit e Bucurestiul

        sigpic

        Comment


        • Din pacate - desi intentionam sa vin, am ceva probleme acasa. Ma revansez eu! Have fun!

          Vorba multa, saracia omului

          Comment


          • Originally posted by gionik View Post
            Prezent si eu in seara asta...chiar sunt curios cat de dezapezit e Bucurestiul

            E atat de dezapezit ca era sa vin de vre-o 3 ori de-a latu'...si asta cand vroiam sa dau cu frana de motor..dar deh, tractiune spate. Am injurat tot, de la primar, la cainii din jurul primariei.
            In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

            Comment


            • bezme, care s-a plimbat ieri 4 ore in bucuresti salut prietenii cu tractiune spate )))
              sigpic B-22- W H T, B-05- B Z M
              Mai bine taci si dai senzatia ca esti PROST decat sa vorbesti si sa spulberi orice indoiala!

              Comment


              • loganarii la ikeea , la cumparaturi.



                Comment


                • Frumos, frumos rau!

                  P.S. Mateo am muscat-o cu punkd-ul a ?
                  9! 9! 9!
                  sigpic

                  Comment


                  • sa dat de gol
                    si vreau o schimbare de dungi , neaparat
                    Attached Files

                    Comment


                    • Cumparaturi

                      Ce ma enervati - nashparliilor

                      Sa va fie de bine!

                      Vorba multa, saracia omului

                      Comment


                      • cate cumparaturi am facut aseara la Ikea eu am papat 1 liniutza de benzina
                        sigpic

                        Comment


                        • oricum a fost frumos - dar foarte frig
                          B-187-H D Z->A.k.a Tobita Indemanaciu

                          Comment


                          • daca mai faceti ce ati facu aseara...va inchid site-ul ! ehhh..comedie.....
                            sigpic

                            Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                            Comment


                            • ce vrei frate,se distreaza lumea...frumos!era si un bmw pe acolo care s-a lasat pagubas?sau nu am vazut eu bine de foame

                              Comment


                              • Eu am venit de la ora 21:00 si am stat pana la 23:20 cand au venit cei de la paza.
                                Oferta Chiptuning (remapare) Dacia Logan, Solenza, SuperNova si Duster
                                Dacia Logan - 1.4 ,1.6 ,1.6 16v - 150 lei, Diesel 350 lei - Contact: 0751.194.100
                                www.chiptuninglogan.ro | www.obdtuning.ro | www.anularedpf.ro

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google