Intalniri "FULGER" ale Loganistilor Bucuresteni !!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • sa vedeti voi ce o sa inghetam pe afara ... brrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

    Comment


    • oleee, e n ger...PAU daca ma faci sa te astept....

      Comment


      • ce e pau... vroiai sa cumperi si tu..dar n-ai putut ?
        sigpic B-22- W H T, B-05- B Z M
        Mai bine taci si dai senzatia ca esti PROST decat sa vorbesti si sa spulberi orice indoiala!

        Comment


        • Da tu, voiam sa scot "maxim" dar absolut maxim din toate combinatiile ...
          9! 9! 9!
          sigpic

          Comment


          • cu femeile e cam nasol sa o scoti maxim.. dar exista sanse.. caci tu esti frumos.. nu asa spui la... Cafenea?
            sigpic B-22- W H T, B-05- B Z M
            Mai bine taci si dai senzatia ca esti PROST decat sa vorbesti si sa spulberi orice indoiala!

            Comment


            • as venii si eu dar e prea frig frate afara...incremenesti

              Comment


              • deci care iese azi ?? facem un foc de tabara in mijlocul parcarii ... daca intreaba garda cine la aprins zicem ca Eu4yas... ca e mic si fraier si se crede si frumox
                sigpic

                Comment


                • azi nu mai ies din casa nici moarta....deci absentez.....inghetzare placuta celor care se aventureaza in seara asta pe kiss (fara apa sfintita sau vin fiert la purtator)
                  sigpic

                  Comment


                  • Deci Cata am coborat din masina sa cumpar paine cand am venit de la serviciu', e prapad afara bai baiatuleee , au inghetat blugii pe mine instant ...
                    9! 9! 9!
                    sigpic

                    Comment


                    • fuguletz are calduri lasa`l cristi sa mearga diseara la kiss sa se racoreasca
                      sigpic

                      Comment


                      • hehe ete ca m-am razgandit ... plec in alta parte unde-i cald si bine ... `dada daca zici te alerg cu drujba!!
                        sigpic

                        Comment


                        • astazi se sta in casa.......maine seara sunt prezent la Kiss incepand cu 21.00....
                          aveti grija sa nu abuzati de vin fiert
                          Traieste fiecare zi ca si cand ar fi ultima!!

                          Comment


                          • am dat-o pe vin fiert deja.. poate maine ca vad ca azi e lipsa pe motiv de frig..
                            REMUS, DimSPORT, Eibach, Zexstar, SPARCO, Pioneersigpic

                            Comment


                            • asta seara am ajuns la kiss pe la 20:35 am stat pina la 20:55,am vazut ca nu vine nemenea am fugeat batrineste asa spre caldura de acasa,alta data ;)
                              sigpic
                              Poate pentru lume ești o singură personă,dar
                              pentru o anumită persoană, ești întreaga lume!

                              Comment


                              • kiss diseara ! ... urmat evident de o benzinarie unde sa bem ceva cald ...

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google