Intalniri "FULGER" ale Loganistilor Bucuresteni !!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pai daca vrei la urziceni propune si tu ceva....Organizeaza si tu dak tot vrei intalnire la urziceni....Si ai sa vezi ce raspunsuri primesti.... Succes ;)
    Pazea ca vine AND-ul

    Comment


    • Corect, greseala mea....Dar mi-a fost mult mai usor, si la indemana sa scriu asa.....Si eu sunt moldovean, din Piatra chiar, si pana sapt viitoare sunt aici, in oras, dar din pacate nu o sa pot participa la intalnire, chiar daca mi-ar fi facut mare placere, pt ca atunci am sa fiu inapoi in Buc.Oricum, sunt convins ca o sa iasa beton intalnirea, si ca lumea se va simti ff bine, iar orasul este ffff frumos, chiar aveti ce vedea!!!

      sigpic

      Comment


      • Dar ia veniti ma toti la bucuresti, aici chiar ca aveti ce vedea!

        Comment


        • Posibil sa ajung si eu la Piatra Vin sa vad loganistii si sa ma plimb cu condola . Bogdane te imprumut cu bani de motorina daca e (glumesc ) ! Merita vazut Piatra Neamtul ! ;)
          sigpic

          Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

          Comment


          • Pe cand s-ar organiza ceva?
            momentan sunt in suceava dar samabata vin spre bucuresti?
            v-as ruga sa mai postati si aici la noi detaliile intalnirii.
            numai bine
            http://www.loganclub.ro/forum/montez...tml#post273931

            Comment


            • Ce naiba e de vazut la bucuresti ?
              as fi venit si eu la intalnirea din moldova

              Comment


              • Crisneg mai multe detalii despre intalnirea de la Piatra neamt gasesti aici
                sigpic

                Comment


                • hai baieti....Ceva in seara asta???
                  Frana de mana trasa pana in tavan,treapta a-II-a cu pedala in fund.....peste 5000 rpm=DRIFT nu altceva!

                  Comment


                  • Eu cam da.. Merita piatra.. Un oras mai civilizat nu am vazut! Prea civilizat.. De 2 ori am cazut in penibil.. Simtindu-ma ca la bucuresti. Poate vin si eu.. Oricum sunt cam 6 ore de mers.. ! E frumos drumu
                    sigpic B-22- W H T, B-05- B Z M
                    Mai bine taci si dai senzatia ca esti PROST decat sa vorbesti si sa spulberi orice indoiala!

                    Comment


                    • Diseara la 10 pe kiseleff ma gasiti

                      Comment


                      • Sper sa vina cati mai multi!!!!!!(in seara asta la 10)
                        Frana de mana trasa pana in tavan,treapta a-II-a cu pedala in fund.....peste 5000 rpm=DRIFT nu altceva!

                        Comment


                        • Fetite dulci ca'n BUCURESTI... Pe nicaierea nu gasesti.......

                          E blocat Kisselef dupa ora 22.00 , nu se mai circula cica este manifestatie
                          MotorSport pentru 402ml.

                          Comment


                          • Baieti mii de scuze....Am explicat de ce n-am mai ajuns. Ramane pe data viitoare

                            Comment


                            • Kiseleff - Friday 26 September at 22:00

                              Comment


                              • Bah pe frigu asta, jneb00n

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google