Intalniri "FULGER" ale Loganistilor Bucuresteni !!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • sinx , telefoane nu ai bre?

    Comment


    • am putea sa incercam in parcare la afi - zona roz.. cea mai indepartata si la subsol.. e bine am fost de mai multe ori cu niste baieti pe acolo e si destul loc.
      turbo makes torque and torque makes fun

      LowGun-ul meu:http://www.loganclub.ro/forum/lowgun...?t=2081&page=5

      Comment


      • baietii am eu o parcare buna si ff mult loc.....dar e c-am departe Auchan Titan...salutare

        Comment


        • baieti, nu va mai agitati , kiss ramane ;) daca va este frig , mai multe haine ...

          Comment


          • corect skandal - cu toate ca auchan-ul este la 30 de sec de mine prefer tot kiss-ul
            B-187-H D Z->A.k.a Tobita Indemanaciu

            Comment


            • vineri vin si eu la kiss iar sambata daca e frumos plec si pe la colegii nostri in Ploiesti, oricum zile faine tuturor loganistilor, drumuri intinse, fara probleme si cu bani in buzunar!
              lipsa text

              Comment


              • salut tuturor

                unde mai exact va intalniti? am posibilitatea sa ajung si eu in seara asta
                http://www.loganclub.ro/forum/my_rid...sh-t19404.html

                Comment


                • Originally posted by noyz View Post
                  am putea sa incercam in parcare la afi - zona roz.. cea mai indepartata si la subsol.. e bine am fost de mai multe ori cu niste baieti pe acolo e si destul loc.
                  Vezi ca pe mine nu m-a lasat niciodata sa intru in parcarea subterana de la AFI.
                  4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

                  Comment


                  • Originally posted by Myrcea21 View Post
                    baietii am eu o parcare buna si ff mult loc.....dar e c-am departe Auchan Titan...salutare
                    care? aia unde am fost la intalnire clublui noxide sau cum s-o numi? atunci cand a venit politia si i-a dat pe toti afara? acolo unde erau toti smecherii cu muzica tare mai ceva ca la balci? mirosea a cauciuc ars de mureai... noroc ca se pricepeau baietii cu frana de mana prin parcare printre masini ca altfel ma lasa inima... acolo te referi? locul acela minunat plin de reisari? pfuai... un fel de mecca al viitorilor bizoni din trafic...

                    eu zic ca e ok voi ce ziceti? nu vad nici un impediment
                    sigpic

                    Comment


                    • in seara asta pe kiss ceva?
                      B-187-H D Z->A.k.a Tobita Indemanaciu

                      Comment


                      • ma anunt si eu la kiss in seara asta
                        http://www.loganclub.ro/forum/my_rid...sh-t19404.html

                        Comment


                        • Daca reusesc sa scot masina..dau si eu o fuga..
                          sigpic
                          Contact: 0799.999.255 - Pravalia cu leduri.

                          Comment


                          • vroiam in seara asta sa ies....da m`am razgandit....e prea frig si e prea cald in casa
                            sigpic

                            Comment


                            • Bleizer la ce ora la ploiesti ca as veni si eu daca este frumos afara
                              sigpic

                              Comment


                              • salut la toti,vine cineva in seara asta pe kisselef?

                                daca e sa se organizeze ceva in seara asta imi dati si mie pe id meu un mesaj...crystyan_unicatu2006
                                Last edited by Spirea Robert; 11 February 2010, 14:12. Reason: Automerged Doublepost

                                1.6 MPI 8Vsigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google