Intalniri "FULGER" ale Loganistilor Bucuresteni !!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Va aratam io cum ie sa luati bataie cu totii, dar inca nu sunt apt de joc, parteneru lanceru e pe banca 1 luna, iar jokeru...stalpul de rezistenta...absenteaza....dar ne-om reveni noi

    Prezent si io la kiss !!!!

    sigpic

    Comment


    • Vin si eu sa va tin de cosmar.
      4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

      Comment


      • va ruppeeeem buaeyyyyyyy!!!!
        sigpic

        Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

        Comment


        • Bueyyy, nu mai visati frumos )))))))))))))))

          Comment


          • Unde sunteti ma ? )
            9! 9! 9!
            sigpic

            Comment


            • Va salut baieti am si eu o rugaminte sunt baiatul cu BMW verde de la intalnirea regionala din BRASOV si as vrea si eu sa-mi trimita baiatul ala care se stie filmuletul in care m-am invartit pe asfalt >VA multumesc anticipat si va salut cu respect >>> uitasem sa il trimita pe mail la silviu.valeo@yahoo.com sau la aceeasi adresa de mes
              BMW CABRIO 1.8 ...........respect

              Comment


              • SUPEEEER TARE seara asta ... mai intai tenis, apoi am vrut sa ma dau si eu si n-am avut cu cine... deci n-am adversar... le e frica de mine . Apoi intoarcerea la kiss ... distractii nebuneli ... intoarcerea spre casa, la intrarea in pasajul de la unirii, POC imi ia fatza o skoda octavia B 15 FYW parca.... EU SANATOS ?? DUPA ELE (erau 2 fete) ... ne distram in drum spre casa ca doi nebuni, ajung aproape de casa si ghici ce... suntem vecini ... si au fost la kiss si au plecat imediat dupa noi ( eu4yas era cu mine )
                sigpic

                Comment


                • cu siguranta le-au placut jantele tale ) maine poate o sa ceara sa-ti conduca masina....
                  sigpic

                  Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                  Comment


                  • arogant ai devenit si tu ... credeam ca ai scapat, dar vad ca nu .
                    sigpic

                    Comment


                    • normal...ca va luati de fete..fustangiilor...
                      Hai fi-ti ontopic
                      sigpic
                      Contact: 0799.999.255 - Pravalia cu leduri.

                      Comment


                      • hai sa impartim fug
                        sigpic B-22- W H T, B-05- B Z M
                        Mai bine taci si dai senzatia ca esti PROST decat sa vorbesti si sa spulberi orice indoiala!

                        Comment


                        • Scuze de off: Cata pe cuvantul meu, te urasc ... Pfoai de capul meu, a scris asta fratemiu tot ... Fiti-ar gura aia sloboda sa-ti fie .... Du-te maaaa ...

                          Poate cineva sa-i stearga postul ? E offtopic grav
                          9! 9! 9!
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by fuguletz View Post
                            SUPEEEER TARE seara asta ... mai intai tenis, apoi am vrut sa ma dau si eu si n-am avut cu cine... deci n-am adversar... le e frica de mine . Apoi intoarcerea la kiss ... distractii nebuneli ... intoarcerea spre casa, la intrarea in pasajul de la unirii, POC imi ia fatza o skoda octavia B 15 FYW parca.... EU SANATOS ?? DUPA ELE (erau 2 fete) ... ne distram in drum spre casa ca doi nebuni, ajung aproape de casa si ghici ce... suntem vecini ... si au fost la kiss si au plecat imediat dupa noi ( eu4yas era cu mine )


                            "V-ati imprietenit si pe Facebook....foarte tare)))"
                            4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

                            Comment


                            • care iese in seara asta? poate reusesc sa`l conving pe SDP`u sa iesim la aer ca deja prind radacini in casa
                              sigpic

                              Comment


                              • absentez pe caz de boala ... lene cronica
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google