Intalniri "FULGER" ale Loganistilor Bucuresteni !!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • o ieseala in seara asta ? un carol ceva?
    Interactive Design Lights & Sound <- click

    Comment


    • absent azi

      Comment


      • kiss propun!

        Comment


        • mai schimbati si voi peisajul ) hai ne vedem sus in parcarea de pe acoperisul AFI Palace Cotroceni .... nici o masina aer liber .... voi decideti
          Interactive Design Lights & Sound <- click

          Comment


          • lasa`ne prietene cu peisaje dastea tineresti , de tinut de mana si bla bla

            Kiss , pentru cei puternici !

            Comment


            • gata ma pustiule kiss sa fie )
              Interactive Design Lights & Sound <- click

              Comment


              • Originally posted by SilviuBv View Post
                Va salut baieti am si eu o rugaminte sunt baiatul cu BMW verde de la intalnirea regionala din BRASOV si as vrea si eu sa-mi trimita baiatul ala care se stie filmuletul in care m-am invartit pe asfalt >VA multumesc anticipat si va salut cu respect >>> uitasem sa il trimita pe mail la silviu.valeo@yahoo.com sau la aceeasi adresa de mes
                smecherie curata... BMW, nu ca astia de pe aici cu Logane... asa da spectacol, cerculete pe asfalt, masina nemteasca. Bravo, felicitari pentru masina si pentru ca stii cum sa te dai in spectacol cu gust.
                Haideti baieti, faceti valuri, vreau sa aud aplauze, voi astia cu Dacia.

                Banuiesc ca il stiti toti pe baiatul cu BMW verde de la Brasov, nu?
                sigpic

                Comment


                • eu unul il stiu bine , doar am contribuit si eu cu spuma la Punk'd-ul lui
                  sa traiesti Silviule
                  Traieste fiecare zi ca si cand ar fi ultima!!

                  Comment


                  • kiss ar meege sa va mai batem la tenis cu fofone cap de afis dar s a urcat putin beutura la cap nu mere azi

                    Comment


                    • a fost trist si pustiu aseara. la 10.30 au plecat toti. am mai ramas 4 pana la 1.

                      Comment


                      • Asta e se mai intampla o data sta lumea mai mult alta data sta mai putin.

                        Unii mai merg la serviciu si se trezesc mai greu dimineata cum as fi eu si asa mai departe.
                        sigpic1.6 16v Euro 5 + GPL

                        Comment


                        • las ca diseara...vreau prezenta masiva si cu chef de caterinca ? s-a inteles????

                          Am onoarea sa va anunt ca masa , dansul si spartul semintelor , in cadrul fulgerului de vineri seara , se va tine in zona parcului CAROLLLLLLL ! Sunteti asteptati cu mare drag .....
                          Last edited by Thejock3r; 9 April 2010, 11:43. Reason: Automerged Doublepost
                          sigpic

                          Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                          Comment


                          • vine si io...lasat
                            sigpic
                            "BRABUS" STYLE

                            Comment


                            • ce-ai mai taiat - habitaclul sau sasiul?) - prezent si eu diseara
                              B-187-H D Z->A.k.a Tobita Indemanaciu

                              Comment


                              • prezent si eu diseara ... oare o fi bun nr LOW acum ??
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google