Intalniri "FULGER" ale Loganistilor Bucuresteni !!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Cristi tu astepti ordinul de la nenea Ska de fapt ..... eu ajung indiferent de locatie ...azi tin post pana diseara ca sa inte cat mai mult ....paguba sa facem
    In viaţă risipim ani, iar la moarte cerşim clipe...
    sigpic

    Comment


    • Esti offtopic ... Sa ti se taie capu'
      Last edited by Eu4yas; 12 May 2010, 11:24.
      9! 9! 9!
      sigpic

      Comment


      • daca stiti ca este kiss-ul liber.. go acolo ...

        Comment


        • kis e liber, acum am trecut pe acolo
          lipsa text

          Comment


          • va spun eu , la ora 17 trec pe acolo.

            Comment


            • fofuleee, am trecut eu si era liber, nu era incercuit, erau si masini parcate.
              era si masina lui manutza, ne astepta deja!
              lipsa text

              Comment


              • Lasa Bleizer ca vii si la Carol,,ca 16 km,,un fleac ,ii ciuruiesti

                O sa ma uit la Tv si o sa vad daca se anunta greve pt maine,,,asta e ,,criza e de vina

                Sa hotareasca seful Matheo unde da de baut,,ca doar e ziua lui,,sa decida el

                Comment


                • Criza MAXIMa, azi fac un efort sa vin pe Kiss, mai vad pana diseara, maine-mi expira asigurarea si c'est la vie pana saptamana aviatoare...
                  4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

                  Comment


                  • eu vin unde e liber...de baut dau oricum..indiferent de locatie
                    sigpic
                    "BRABUS" STYLE

                    Comment


                    • Deci KISS..

                      p.s. si scuze de off-topic:

                      CINE POATE SA-MI IMPRUMUTE O MOTOCOASA TIMP DE CATEVA ZiLE??
                      dau bere la schimb
                      REMUS, DimSPORT, Eibach, Zexstar, SPARCO, Pioneersigpic

                      Comment


                      • eu am zis de kis, dar sa vedem si ce zice Tata Google
                        lipsa text

                        Comment


                        • Baieti,,va complicati cu Kiss aiurea,Constitutiei este inchisa(NYT stie de ce) asa ca greve vor fi mereu.

                          Agricultorii vor sa vina si cu animale pe acolo la Victoriei si cu utilaje si nu numai ei..
                          Ca tot vorbeai de google Bleizer...Dai si cauta programul grevelor sau greve 2010 si o sa vezi acolo mai multe...SCUZE DE OFF...

                          Comment


                          • @Ivan....in general, de cand s-a infiintat notiunea de Intalnire Fulger....sau tinut in proportie de 90% (cred eu), pe kiss)
                            2. la mana, daca tu cosideri cei 16KM ca nefiind o problema pt Bleizer, inseamna ca nici pt tine nu ar trebui sa fie, asa ca nu vad de ce nu ai putea sa vii la kiss.
                            3. la mana, daca e liber kiss-ul, se merge acolo, va hotara majoritatea unde si cum....sau eventual oraganizatorul nostru (avand in vedere ca Matheo nu s-a pronuntat, a lasat la nivelul nostru sa hotaram)

                            In concluzie, se vede ca nu te atrage kiss-ul, dar nici nu cred ca are rost sa insisti atat in a se merge in alta parte (sau iti place tie sa te contrazici)....grevele astea nu se fac asa, zilnic, intre ora x si y....se fac si ele pe timpul zilei, nu noaptea, etc.

                            S-a discutat, s-a analizat...si se va lua o hotarare in legatura cu locatia!!

                            L.E. KISS - 21.00 - asa cum a venit si mass-ul!!

                            Last edited by gionik; 12 May 2010, 16:39.
                            sigpic

                            Comment


                            • deci kiss ... distractie placuta diseara ;)

                              Comment


                              • zi-le domnu' gioni.. zi-le domnu' gioni!!
                                REMUS, DimSPORT, Eibach, Zexstar, SPARCO, Pioneersigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google