Intalniri "FULGER" ale Loganistilor Bucuresteni !!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • astazi,sa tine ceva pe undeva?..daca da astept hotarirea de instanta a LCB_ului
    sigpic
    Poate pentru lume ești o singură personă,dar
    pentru o anumită persoană, ești întreaga lume!

    Comment


    • salutt

      urmatoarele intalniri unde sunt?si se poate veni si ku masina normala ?adika neaaranjate ?mi ar placea foarte mult sa vin si eu deokamdata nu are nik fakut dar la anu va fo i skimbare foarte mareD si daia mai vreau si eu sa aud ,sa vad niste sfaturi ceva...e ok?


      la ce ora?
      Last edited by grecu_28golan; 19 June 2010, 10:17. Reason: Automerged Doublepost
      sigpichttp://www.loganclub.ro/forum/my_rid...ght=ride+grecu
      Simply Stance

      Comment


      • astazi ora 16:00 sala polivalenta..nu conteaza daca o ai sau nu modificata bafta

        1.6 MPI 8Vsigpic

        Comment


        • Credeti ca are rost sa ne gandim la o locatie pentru vinerea seara? Din cate am vazut se cam impute treaba la constitutiei : mcv-uri....ARR..si alte nebunii !
          Ps. Am intrebat , nu am dat cu paru'
          sigpic

          Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

          Comment


          • off:Cosmin..RAR-ul frate...ARR-ul sta degeaba la constitutiei ca nu vin camioane pe acolo

            poi e foamete acum..deaia...cativa dintre loganari au scapat aseara la mustata...gen bobbyred si shark ))))
            sigpic
            "BRABUS" STYLE

            Comment


            • Mergem mai legal in zona Constitutiei vineri seara spre fulgerica si nu ne opreste nimeni, poate doar sa fii intr-o Dacie berlina, cu aia daca nu te opreste de radar te ia de faptul ca e Dacie, apoi mai testeaza ei alte cele.

              Eu unul nu as schimba locatia de la Constitutiei vineri seara.
              4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

              Comment


              • Originally posted by matheo66c View Post
                off:Cosmin..RAR-ul frate...ARR-ul sta degeaba la constitutiei ca nu vin camioane pe acolo

                poi e foamete acum..deaia...cativa dintre loganari au scapat aseara la mustata...gen bobbyred si shark ))))
                si eu am scapat! noroc ca m-au anuntat baietii de m-am tirat ! Se pare ca nu mersul legal e problema ...ci faruri..xenoane..jante..omologari.. in fine..cum ziceti voi

                PS Scz Matheoo chiar nu stiam
                sigpic

                Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                Comment


                • nu trebuia sa pleci, doar ti-am spus sa bagi masina in parcare langa ale noastre ca nu veneau pe la noi sa se uite ce modificari au si ce nu......
                  eu unul nu credca este nevoie sa schimbam locatia de vineri, mai ales daca mergi cu viteza legala pe portiunea fantanilor si intri jn parcare drept nu are cum sa se ia de tine
                  Traieste fiecare zi ca si cand ar fi ultima!!

                  Comment


                  • urat s-au pus astia pe noi?

                    1.6 MPI 8Vsigpic

                    Comment


                    • ce usor e sa vb cand ai masina stock.... )
                      ramane la locul stabilit...oricum nu vroiam sa schimb ceva doar sa discutam pe baza celor intamplate aseara
                      PS. Pe fica , aseara, l-a luat de pe strada?
                      sigpic

                      Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                      Comment


                      • la oprit pt radar 97 km/h si pt toba, dar a scapat doar cu amenda radar

                        Comment


                        • De fapt doar pentru radar, numai ca fica nu a facut ca tot plutonu' dreapta dupa colt cum se asteptau aia cu sepcalie, ci o luase drept in parcare. Abia dupa ce a coborat din masina au venit si aia in parcare dupa el. De ce l-au mai bagat la RAR nu stiu.
                          4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

                          Comment


                          • Despre cine discutati?
                            sigpic
                            ^Logan turbat (WIP)^

                            Comment


                            • merge si la 23 august , e frumos si acolo

                              Comment


                              • se poate sa ne comunice si noua si mie careva unde se tine asta seara intrunirea fulger,ca sa stiu si eu
                                sigpic
                                Poate pentru lume ești o singură personă,dar
                                pentru o anumită persoană, ești întreaga lume!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google