Intalniri "FULGER" ale Loganistilor Bucuresteni !!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • azi prezent!

    si maine prezent, asa ca sa va fac in ciuda!
    lipsa text

    Comment


    • cred ca ajung si eu!

      Comment


      • Trag si eu o fuga..
        REMUS, DimSPORT, Eibach, Zexstar, SPARCO, Pioneersigpic

        Comment


        • prezent in seara asta la kiss , nu stiu la cat ajung ... sper sa ii fac paguba lu vrn oricum

          intrucat maine nu se stie sigur daca la constitutiei gasim loc , intalnirea se va tine la 23 august , ora 21:00
          Last edited by skandal; 9 September 2010, 23:51. Reason: Automerged Doublepost

          Comment


          • 23 August al PCR...Partidul Comunist Roman

            deci azi ancoram, aterizam, amerizam sau andocam la 23 la rond, in rond sau pe rond...unde gasim!
            - vine si eu cu OZN-ul!
            lipsa text

            Comment


            • Buna ziua! am si eu un of, cat costa teava de esapament pt logan si unde gasesc, toba o am sparta, sa lungit de i-a venit rau , am agatat-o la munte pe un deal , e alungita, sudata la toba si face ca toate alea la relantii, avea cumva o garnitura acolo unde intra in motor?, mentionez ca nu ma pricep de nici o culoare
              Va multumesc pt intelegere .....o zii buna tuturor
              http://img701.mytextgraphics.com/bli...36e6cd1b2c.gif

              Comment


              • @cristi_wolf ai PM

                Comment


                • Fuguletz, treci pe la mine sa iei bara diseara ca asa ai zis... si dupa aia mergem la 23
                  REMUS, DimSPORT, Eibach, Zexstar, SPARCO, Pioneersigpic

                  Comment


                  • Diseara unde se tine fulgerul??

                    Comment


                    • La 23 august....
                      sigpic
                      "BRABUS" STYLE

                      Comment


                      • la 23 august in rond
                        sigpichttp://www.loganclub.ro/forum/my_rid...ght=ride+grecu
                        Simply Stance

                        Comment


                        • care esti din rahova si poti trece sa ma iei si pe mine... fac cinste cu o cola la 2L

                          daca nu se poate.. asta este... oricum ne vedem maine dimineata la Afi

                          deci .. maine ne vedem la AFI .. YEEEE nu mai gata.. dau de permis.. nu mai tine )
                          Last edited by Edyyyy; 10 September 2010, 19:26. Reason: Automerged Doublepost
                          sigpic

                          Comment


                          • salut
                            unde e rondu asta la 23 august ??
                            http://i62.photobucket.com/albums/h1...c_user_bar.png
                            B-63-AUI Logan 1.4MPI Laureat + Albastru Mineral stock momentan

                            Comment


                            • da..acolo..
                              sigpic

                              Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                              Comment


                              • Cum vii pe Mihai Bravu dinspre Dristor, cum iesi din pasaj de la Muncii, faci dreapta pe Maior Coravu (un drum cu scuar pe mijloc).. si in capatul strazii este un rond.. acolo te opresti langa multe loganuri
                                REMUS, DimSPORT, Eibach, Zexstar, SPARCO, Pioneersigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google