Intalniri "FULGER" ale Loganistilor Bucuresteni !!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • streulea...veneam acolo sa te vad...n-am avut noroc! alta data cu mare placere si SA ANUNTI DIN TIMP
    sigpic

    Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

    Comment


    • kiss ora 21:00 , prezent

      piele , data viitoare cand mai ajungi prin bucuresti , fie doar in treacat , da si tu un apel ... sa fim siguri ca nu mai pleci ))

      Comment


      • Vineri seara pe unde va intalniti?
        AG 16 Y M A

        Comment


        • Vin si eu maine seara la voi pe unde va gasesc?
          sigpic

          IL 1 3 MIU

          Comment


          • azi PREZENT!

            Al!n si Alex_Miu, in general, in p-ta Constipatiei, daca p-ta este ocupata de nazisti, ne mutam la Parcul Carol in rondul acela mare cu fantana arteziana, dar ramane sa vedem unde ne ancoreaza Dezorganizatorul nostru
            lipsa text

            Comment


            • baieti...veniti voi..ca va gasim sigur salutam Pitesti, Mioveni si IL
              sigpic

              Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

              Comment


              • azi cred ca ramane 23 august...daca nu este ok , spuneti sa stiu cum dau mass-ul

                Comment


                • eu sunt de acord cu 23, acum ramane si la aprecierea celorlalti loganari
                  lipsa text

                  Comment


                  • pro 23 ca de obicei
                    ps. Totusi la Constitutiei veneau mai multi ! e problema cu noua locatie??
                    sigpic

                    Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                    Comment


                    • la constitutiei trebuie sa te imbraci mai gros din cauza vantului.

                      Comment


                      • Stati mai acasa! sau... in alte parti
                        Imbracati-va bine oricum, luati un calorifer dupa voi sau... ceva fierbinte!
                        Event planner

                        Comment


                        • deci azi fulgerul se tine si la Bran .. ne vedem acolo..
                          REMUS, DimSPORT, Eibach, Zexstar, SPARCO, Pioneersigpic

                          Comment


                          • apar si eu , constitutiei iese din plan cat e vremea rece.

                            Comment


                            • unde pana la urma?..constitutiei sau 23?
                              sigpic
                              "BRABUS" STYLE

                              Comment


                              • am dat mass cu 23 august , este prea rece constitutiei si pe urma ma injurati

                                absent azi ... o seara placuta la toti

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google