Intalniri "FULGER" ale Loganistilor Bucuresteni !!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • prezent la kiss ora 21:00

    Comment


    • prezent si eu, ca la intoarcere am chef de un helin
      Life is short...play more!
      http://www.loganclub.ro/forum/bolo-t4578.html?t=4578

      Comment


      • te ingrasi bolo )
        Nu privesc inapoi cu tristete, dar nici inainte cu speranta.

        Comment


        • salutare

          deci in seara asta se aduna cativa la carol?ca eu sunt nou pe aici si as vrea sa vin si eu
          Un om cand vorbeste cu Dumnezeu se numeste rugaciune;Dumnezeu cand vorbeste cu un om se numeste Schizofrenie

          Comment


          • in seara asta suntem pe kiseleff

            Comment


            • imi poti explica mai exact unde...si la ce ora
              Un om cand vorbeste cu Dumnezeu se numeste rugaciune;Dumnezeu cand vorbeste cu un om se numeste Schizofrenie

              Comment


              • Cum vi dinspre arcul de triumf spre victoria e alveola pe stanga si pe dreapta e patinoar-ul. la ora 9

                Comment


                • ok!hai ca poate o sa vin si eu...probabilitate 90%
                  Un om cand vorbeste cu Dumnezeu se numeste rugaciune;Dumnezeu cand vorbeste cu un om se numeste Schizofrenie

                  Comment


                  • te asteptam cu placere!

                    Comment




                    • parcul kiseleff are 2 parcari semirotunde , ne gasesti pe partea stanga

                      Comment


                      • salut! mei, colegi, eu nu stiu unde e Kiseleff-ul, ma ajutati si pe mine cu o indrumare? desi am auzit ca, Kiseleff este populat si circulat ca la Univerisitate, doresc sa fiu prezent si nu stiu cum sa ajung, vine cineva sa mai ia si sa merg dupa el?
                        prezent!
                        lipsa text

                        Comment


                        • Bleeeeeizer:P nu fi rau. ... Sper sa ajung si eu
                          B-187-H D Z->A.k.a Tobita Indemanaciu

                          Comment


                          • bleizer... gluma cam seaca, crezi ca toti stiu bucurestiul ca tine ??? esti perfect ?
                            Nu privesc inapoi cu tristete, dar nici inainte cu speranta.

                            Comment


                            • dar pana la urma se stiu ca cele mai bune glume sunt glumele proaste facute bine...dar in seara asta am venit si eu la prima intalnire si se pare ca o sa mai vin...o gasca frumoasa in care sper sa ma integrez cu bine!asa ca ne vedem maine seara
                              Un om cand vorbeste cu Dumnezeu se numeste rugaciune;Dumnezeu cand vorbeste cu un om se numeste Schizofrenie

                              Comment


                              • Originally posted by gelu valrom View Post
                                bleizer... gluma cam seaca, crezi ca toti stiu bucurestiul ca tine ??? esti perfect ?
                                Dar tu crezi Gelu ca Bleizer stie Bucurestiu?

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google