Intalniri "FULGER" ale Loganistilor Bucuresteni !!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Hai baietii ....Care iese din ascunzatoare???Facem un PAC PAC???
    Frana de mana trasa pana in tavan,treapta a-II-a cu pedala in fund.....peste 5000 rpm=DRIFT nu altceva!

    Comment


    • Bah din partea mea facem :-) doar sa aduci cb-ul si zi de la ce ora

      Comment


      • Parca parca m-as baga si eu
        sigpic

        Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

        Comment


        • Ora....Cand vreti voi!!CB il aM la mine,la fel si pistolul!eu zic pe la un 22 la kiss?sau un 22 30 la CET?
          Frana de mana trasa pana in tavan,treapta a-II-a cu pedala in fund.....peste 5000 rpm=DRIFT nu altceva!

          Comment


          • Se mai tine ceva pe la CET ?? :|
            sigpic

            Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

            Comment


            • Asta seara balul la constructii? Cine vine? ))
              ne pac-pac-uim pe acolo
              http://www.loganclub.ro/forum/montez...tml#post273931

              Comment


              • Mey.....Eu ajung duminica pe la voi, in bucuresti.....Unde va intalniti si pe la ce ora?....Eventual..Poate are timp cineva de o cafea......
                Eu nu sufar de nebunie....ma bucur de ea in fiecare minut.

                Comment


                • Noi ne intalnim sambata, de la 15.Poate totusi vii sambata. O sa ne faca o deosebita placere.Cam in fiecare sambata primim vizite din provincie

                  Comment


                  • Nu e prob daca vii dum!Iti aratam viata de noapte din buc.Ideea e sa gasim un mod sa ne contactam!
                    Last edited by Stuke; 12 November 2008, 21:40.
                    Frana de mana trasa pana in tavan,treapta a-II-a cu pedala in fund.....peste 5000 rpm=DRIFT nu altceva!

                    Comment


                    • Ce faci Cristi? Din pacate eu weekend-ul asta sunt plecat la socri, la Valea Doftanei (ziua lu soacra-mea) si nu stiu cand ma intorc duminica. Intalnirile oficiale au loc Sambata, la ora 15, iar intalnirile fulger, nu sunt batute in cuie (ora si locul se stabileste aici, pe parcursul zilei) dar de obicei, lumea se aduna pe Bd. Kiseleff, in jurul orei 22-22.30.

                      L.E. Daca ai acces la internet, mai verifica pagina asta pe parcursul zilei de Duminica.

                      sigpic

                      Comment


                      • Prezent si eu.

                        Comment


                        • Da......Problema e ca eu ajung duminica dimineatza in jurul orei 8.00-8.30 in Bucuresti.Nu stiu pana la cat stau,caci urmeaza sa plec in aceeasi zi mai spre seara, nush la cat. Dar de dimineatza si pana plec.......Tre sa ajung la Sala Palatului Bucuresti. Are loc gala WELLA , pt cunoscatorii de hair stailing. Doamna mea are invitatie la gala.
                          Eu nu sufar de nebunie....ma bucur de ea in fiecare minut.

                          Comment


                          • Jock3r ti-a trecut ciza de viteza(de 30 km la ora)hehehehe daca nu ati cumper statie s auzi ce vorbeam cu stucke ce sa ati fac......:hippy
                            cateva filmulete de aseara de la cet
                            bravo stucke asa te vreau regulamentar ce inseamna asta viteza ai vazut ce se intampla de la viteza daca nu sti cum sa mergi prudent intreala-l pe jock3r
                            hehehhehe, el sti de aseara...
                            he he hehe

                            scuze moderatorilor am uitat de filme si am postat de doua ori,
                            Niciodata nu te certa cu un idiotu.Te aduce la nivelul lui si te bate prin experienta!!!

                            Comment


                            • Sorry dar nu merge imi da eroare
                              Niciodata nu te certa cu un idiotu.Te aduce la nivelul lui si te bate prin experienta!!!

                              Comment


                              • Sambata si duminica sunt curse legale la Braila.
                                Are careva chef sa d`am o tura pana acolo ?

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google