Intalniri "FULGER" ale Loganistilor Bucuresteni !!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Imi dati si mie un semn daca va intalniti.

    Comment


    • Si eu si eu...Da`ti de veste !

      Comment


      • Deci se iese sau nu pe undeva? Eu p ela 23:30 am o treaba la casa presei deci voi fi in zona kiss.
        Fuarte Nervos !!!

        Comment


        • Ba voi nu sunteti sanatosi...Pe frigul asta...

          Comment


          • Wlw
            nu ai lemne in soba la motor? Nu-i frig tati
            ati amintesti cand am fost la cet pe frigu' de ati clampaneau dintii in gura si tu erai in pantaloni trei-sferturi?
            acum e parfum
            Niciodata nu te certa cu un idiotu.Te aduce la nivelul lui si te bate prin experienta!!!

            Comment


            • Deci mai vine careva? Ca tre sa plec....Si sa stiu daca vin pe acolo sau nu.
              Fuarte Nervos !!!

              Comment


              • Sa va dau niste detalii.. Asta daca va intereseaza.. + ultimile poze.. Deci.. Masina s-a vandut cu 2800 euro! Casco ma va despagubii cu 5300 euro! Intr-o sapt am banii!
                deci 8100.. In total.. Ceea ce e superb.. Avand in vedere ca dauna totala scrisa era de 8500 - 500( care insemnau : bara, armatura, oglinda.. Ca n-am apucat sa fac intregirea)
                deci a iesit superb! Pt toti cei ce ati contestat.. Dauna totala.. Atasez poze
                ca deobicei.. Alt noroc, dar doar pe asta il pot pune pe forum, am fost la o secunda.. Sa ia foc toata masina in momentul impactului! S-a ars toata electrica!
                Attached Files
                sigpic B-22- W H T, B-05- B Z M
                Mai bine taci si dai senzatia ca esti PROST decat sa vorbesti si sa spulberi orice indoiala!

                Comment


                • Pai ce zici esti sanatos?????? Ardea-i ca soricelu in masina....Te-ai scos cu baietii de la casco..
                  Niciodata nu te certa cu un idiotu.Te aduce la nivelul lui si te bate prin experienta!!!

                  Comment


                  • Si ce va urma Bezmeticu ?

                    Comment


                    • andreea13
                      Doamne fereste de ceva mai mare(cp) ca,se omoara nebunu....
                      Niciodata nu te certa cu un idiotu.Te aduce la nivelul lui si te bate prin experienta!!!

                      Comment


                      • Stiti cu ce circula acum fratele cu EVO? Cu Logan Van )
                        _
                        B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                        sigpic

                        Comment


                        • 1 in ce naiba ai infipt-o bezmeticule?
                          2. Sa inteleg ca se sta acasa?!?!?!?!?!?
                          Fuarte Nervos !!!

                          Comment


                          • In pom... Vorba ta boby sa ma stapanesc.. La 16 v.. Si nu la bmw.. Ca eu cred ca tre sa-mi iau si garsoniera confort 6 cu usa pe tavan..
                            ca parca ma cauta )
                            si nu am bani de amandoua.. O sa-ti povestesc odata.. De cat noroc am putut sa am..
                            sigpic B-22- W H T, B-05- B Z M
                            Mai bine taci si dai senzatia ca esti PROST decat sa vorbesti si sa spulberi orice indoiala!

                            Comment


                            • Ne intalnim la 23.00 la kiss. Am vorbit cu Stuke si cu laur , vin si ei tot atunci
                              Cu tractorul pe ogoarele (strazile) patriei

                              Comment


                              • Oke
                                23 kiss sa fie...Incerc sa nu intarzii. Pe stanga sau pe dreapta cum vin dinspre arcul de triumf?

                                bezme....mare noroc ai avut la cum arata masina....
                                Last edited by NerviiMei; 3 December 2008, 23:13.
                                Fuarte Nervos !!!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google