Intalniri "FULGER" ale Loganistilor Bucuresteni !!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Daca ar fi sa venim la intanlire doar cei care au ceva schimbat la masini, ar trebui sa vina doar Felix cu Joker. Ei au masinile modificare, stiu ca Felix are 130 cp sub capota, iar Joker vreo 180, dar inca nu a terminat de lucrat la ea .
    sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

    Comment


    • @vitriol: Felix are peste 130 cai.

      Comment


      • Originally posted by Thejock3r View Post
        A ta Silviule ,e mai stock decat cea iesita de pe poarta fabricii dar te primim si asa ca ne esti simpatic Sper ca stii de gluma ;)
        Stiu stiu ... Lasa ca merge si asa stock cum e ... Dupa itp in ianuarie as vrea sa-i fac in sfarsit remaparea aia la care imi tot sta gandul, sa schimb stopurile cu unele cu semnalul clar pus vopsit interiorul in negru ... Poate si ceva muzica ... Depinde cum am bani ... Deh studentia te omoara.

        Sa nu uitam ca eu am singurul Logan ROZ / PORTOCALIU / ROSU

        Comment


        • Vitriol..De unde-mi stii caii , caci capota n-am ridicat-o niciodata ) !
          sigpic

          Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

          Comment


          • Aaaa...Eu credeam ca stiu si ceilalti... Chiar imi pare rau ca te-am dat de gol.
            sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

            Comment


            • @Thejock3r: Ai 180 da ii folosesti pe rand sau pe toti o data ?
              sigpic1.6 16v Euro 5 + GPL

              Comment


              • Pe bucati ... Cand are nevoie de toti vrei sa-i ia gata transpirati ...

                Comment


                • ) 180 cai..Ii folosesc cum vreau..Ca-s caii mei.. ) ideea e interesanta sa am pe portbagaj sigla cu 1.4 mpi , dar in realitate.... ;) shase cai frumosi...2 cai maxim
                  sigpic

                  Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                  Comment


                  • Din care 2 sunt schiopi si 3 dusi la abator,iar restu nemancati de 2 saptamanaii
                    hahahahahhaha

                    Comment


                    • O poza spion cu Pick-Up-ul Dic ... Noua achizitie ... Faruri si bara fata PH2
                      Attached Files

                      Comment


                      • Culmea...Eu l`am intalnit sambata in targ vitan cand si le cumpara )

                        Comment


                        • In seara asta ..Un CET ceva baietii ??
                          sigpic

                          Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                          Comment


                          • Sa valsam ?)
                            sigpic B-22- W H T, B-05- B Z M
                            Mai bine taci si dai senzatia ca esti PROST decat sa vorbesti si sa spulberi orice indoiala!

                            Comment


                            • Prezent si eu...Ne vedem la kiss la 10 ? Facem si un patinoar...Azi de dim il stropeau

                              Comment


                              • Patinoar...Dar cu masinile
                                In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google