Intalniri "FULGER" ale Loganistilor Bucuresteni !!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • hai ma ca la ce vant batea , se misca pixelu prin aparat

    Comment


    • nemultumitului i se ia darul....stergel pe fane ca i-a iesit pixelu din zapada! chiar asa ,la ce vint batea ,au iesit binisor!

      Comment


      • vin si cu pozele acusi



        partie !!
        Celor care nu stiu sa mearga cu diesel cautati pe google: "Exploatare diesel ! MAK"

        Comment


        • bine tu ))
          sigpic
          Contact: 0799.999.255 - Pravalia cu leduri.

          Comment


          • eu am fost de la 8 la mall baneasa si am fost si la ikea m-am dat putin si va asteptam. Am vorbit cu fof si am auzit ca e inchis dn1 si nu se poate veni asa ca m-am mai dat putin si am plecat acasa. Erau foarte multe 4x4 care se dadeau si multe buldozere care aranjau zapada. Dn1 era inchis . Era o echipa care oprea tot la casa presei libere si mai era una chiar inainte de pasajul de la baneasa. Cand am ajuns eu la kiss nu mai era nimeni.

            Comment


            • si nu ai gasit urmele,ca noi am rupt parcarea cu invirtelile?

              Comment


              • nu am mai oprit daca am vazut ca nu era nimeni acolo

                Comment


                • Originally posted by o8MeLC View Post
                  eu am fost de la 8 la mall baneasa si am fost si la ikea m-am dat putin si va asteptam. Am vorbit cu fof si am auzit ca e inchis dn1 si nu se poate veni asa ca m-am mai dat putin si am plecat acasa. Erau foarte multe 4x4 care se dadeau si multe buldozere care aranjau zapada. Dn1 era inchis . Era o echipa care oprea tot la casa presei libere si mai era una chiar inainte de pasajul de la baneasa. Cand am ajuns eu la kiss nu mai era nimeni.
                  Le-am zis la gabori ca esti tu in Ikea si sa faca tot posibilul sa nu ajunga loganarii acolo. De ce te-am sunat sa-ti zic ca e inchis Dn1 spre Ikea))?
                  4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

                  Comment


                  • super vant aseara, dar frumos, 2-3 invarteli, arunc si eu citeva instantanee
                    Attached Files

                    Comment


                    • stati acasa ca nu e de iesit afara

                      Comment


                      • Frumos Bre.
                        Eu dadeam la zapada si voi faceti cerculete.
                        B 51 PWW - Loganist.

                        Comment


                        • frumos aseara...mi-au inghetat si gandurile!noroc cu plimbara cu saniuta
                          Un om cand vorbeste cu Dumnezeu se numeste rugaciune;Dumnezeu cand vorbeste cu un om se numeste Schizofrenie

                          Comment


                          • eu am incercat sa ajung la ikea dar nu m-au lasat bulangii...si cand m-am intors nu mai erati..

                            Comment


                            • astia cu statul acasa, mai puneti`va o pereche de izmene , d`aia peticiti , sa nu va intre vaju` la cacastoare si pifometru.
                              sa`mi ziceti unde vreti intalneala ,ca eu ma duc la fotbal.

                              Comment


                              • se poate incerca ikea ca vad ca au dat drumul la dn1

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google