Intalniri "FULGER" ale Loganistilor Bucuresteni !!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Cu masinile in viitorul apropiat...La prima zapada confirm cu prezenta venind cu "drift" spre kiss in parcare

    Comment


    • Aveti chef de ieshit???Facem un cet ca pe kiss o sa fie aglomerat!!!Daca mergeti la CET...Trece cineva sa ma ia si pe mine???
      Frana de mana trasa pana in tavan,treapta a-II-a cu pedala in fund.....peste 5000 rpm=DRIFT nu altceva!

      Comment


      • Te iau eu panarama.. Ca tot n-am masina.. Dar am facut rost app

        CUMPAR LOGAN 1.6 minim 2006 cu dotari.. Urgent
        sigpic B-22- W H T, B-05- B Z M
        Mai bine taci si dai senzatia ca esti PROST decat sa vorbesti si sa spulberi orice indoiala!

        Comment


        • Ramane sa ne vedem la kiss la 10 ?

          Comment


          • Vin si eu la 10 la kiss.. Si vedem de acolo..
            sigpic B-22- W H T, B-05- B Z M
            Mai bine taci si dai senzatia ca esti PROST decat sa vorbesti si sa spulberi orice indoiala!

            Comment


            • Neata all!

              Dupa cum unii dintre voi stiti, urma sa vina un moment in care trebuia sa renunt la loganul meu obydit, din motive care nu tineau de mine.
              A sosit si acel moment, si pt a nu ramane fara masina a trebuit sa imi cumpar alta masina, un megane obydit.
              Cu toate astea, sper sa ma primiti in continuare la intalnirile noastre fulger, nu de altceva, dar mi-am facut noi prieteni printre voi, oameni cu care imi petrec timpul cu mare placere, iar daca nu.....vin cu japca....

              sigpic

              Comment


              • se baga careva in seara asta la un CET sau un KISS.?
                stuke,wlw,danny.................ceva !!!
                Niciodata nu te certa cu un idiotu.Te aduce la nivelul lui si te bate prin experienta!!!

                Comment


                • Gionik a venit si momentul ala de care ziceai , asta e.
                  da tre sa schimbi sigla renault cu sigla dacia ca sa poti veni in continuare

                  Comment


                  • As schimba-o, dar nu se potriveste ca forma...astept sa o schimbe ori dacia, ori renault-ul, sa fie aceeasi forma la amandoua

                    In seara asta, daca nu am treburi, cred ca o sa vin si eu pe la kiss.....dar nu promit nimic inca, pt ca este prea devreme....nu sunt toate planurile definitivate pt ziua de azi.

                    sigpic

                    Comment


                    • Salut baietii, se spunea ieri de o intalnire la sala polivalenta azi la 15:00, se mai merge ? conteaza vremea ?
                      9! 9! 9!
                      sigpic

                      Comment


                      • Nu situ ce sa zic ... eu unul abia pot sa ma misc. Nu o sa vin.

                        Comment


                        • ce e mai bbb ule ai inbatranit?nu te mai tin lonjeroanele?sti ca fara tine si bezme e ca nunta fara lautarii

                          Comment


                          • )) bine suna
                            sigpic B-22- W H T, B-05- B Z M
                            Mai bine taci si dai senzatia ca esti PROST decat sa vorbesti si sa spulberi orice indoiala!

                            Comment


                            • Originally posted by GR99WRC View Post
                              ce e mai bbb ule ai inbatranit?nu te mai tin lonjeroanele?sti ca fara tine si bezme e ca nunta fara lautarii
                              Nu prea ... 20 de scari in 10 minute ... mai sa-mi dau duhul ... poate cu chiu cu vai trag si eu o mica fuga pe la polivalenta ...

                              Comment


                              • silviu b
                                te astept la Polivalenta cu un vin fiert....hehehe
                                Niciodata nu te certa cu un idiotu.Te aduce la nivelul lui si te bate prin experienta!!!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google