Intalniri "FULGER" ale Loganistilor Bucuresteni !!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • la ce ora ? ca as vrea sa vin ei eu

    ups mesajul a fost postat ieri ) ce chior sunt uneori ))
    Last edited by Ady-bac; 17 December 2008, 01:20. Reason: Automerged Doublepost

    Comment


    • chiar ca ejti ) ieri a fost postat..da nu vezi cand
      e o distanta de 2 ore

      Comment


      • pe data de 17 la ora 22-22.30 ne vedem la CET!!!!
        Frana de mana trasa pana in tavan,treapta a-II-a cu pedala in fund.....peste 5000 rpm=DRIFT nu altceva!

        Comment


        • sper sa ajung ... !
          sigpic

          Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

          Comment


          • hai la cet la 22 15 sa vedem cum facem cu plecarea

            Comment


            • apar si eu....pe la 22 si ceva

              Comment


              • fratilor unde este cet

                Comment


                • CET...daca stii cartiesrul militari e usor!(mai precis e blvrd. Timisoara)http://www.salutbucuresti.ro/harta/index.php
                  cum vii de pe iuliu maniu tre sa faci stanga pe valea cascadelor!
                  daca vii pe timisoara...mergi cu intersectia de la razoare in spate!
                  poti sa te uiti pe harta.CET=centarala electrotermica(cred).nu apare pe harta dar ste pe blvrd timisoara aproape de capatul blvrd!(NU STIU SA EXPLIC BINE)
                  Frana de mana trasa pana in tavan,treapta a-II-a cu pedala in fund.....peste 5000 rpm=DRIFT nu altceva!

                  Comment


                  • care sunteti la aproape de rahova sa merg si eu cu voi sa nush unde este

                    Comment


                    • puneti-ma la curent, va rog, cu targoviste.. azi n-am putut sa vin.. pt ca e o zi importanta am facut 3 ani cu prietena mea
                      sigpic B-22- W H T, B-05- B Z M
                      Mai bine taci si dai senzatia ca esti PROST decat sa vorbesti si sa spulberi orice indoiala!

                      Comment


                      • LA MULTI ANI !!!! Bezmeeeee....sa fiti fericiti, si sa aveti parte de cat mai multi clienti pt conta!!!

                        Multa fericire si sanantate!!!

                        sigpic

                        Comment


                        • multumesc frumos sper ca in curand sa te am si pe tine in contabilitate
                          sigpic B-22- W H T, B-05- B Z M
                          Mai bine taci si dai senzatia ca esti PROST decat sa vorbesti si sa spulberi orice indoiala!

                          Comment


                          • La multi ani !!!! besmeticuleeeee multa sanatate ca,este mai buna decat toate....

                            Originally posted by Thejock3r View Post
                            sper sa ajung ... !
                            esti penalizat domnule..
                            Last edited by bobbyred; 18 December 2008, 12:23. Reason: Automerged Doublepost
                            Niciodata nu te certa cu un idiotu.Te aduce la nivelul lui si te bate prin experienta!!!

                            Comment


                            • La multi anii

                              Comment


                              • La multi ani bezme.
                                sigpic1.6 16v Euro 5 + GPL

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google