Intalniri Logan Club Calarasi

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • frumoasa intalnirea,poze frumoase.....si mi-a placut trecerea in coloana prin fata politiei
    Viata Are Prioritate ! Drive Safe !!!

    Comment


    • @cikmel- Sa stii ca aia a fost cea mai frumoasa faza! Eu eram pe la jumatatea coloanei, si imi da FANE-CL prin statie"Ia uite ce au iesit aia la politie-Ce-i bai cu astia?" Erau 6-7 insi pe scari care se uitau la defilarea noastra...
      LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

      Comment


      • am vazut si eu faza cu politaii. oricum a iesit frumos defilarea

        Comment


        • intalniri logan club calarasi

          Salut!
          Urmatoarea intalnire ic CL cand o sa fie?

          Comment


          • Ii raspund in acest post lui DUTUCOSMIN si totodata celorlalti loganisti calaraseni:
            1- Data si locul de intalnire se propun si se discuta, cu argumente pro si contra, de toti cei interesati. Noi, cei cativa care am demarat activitatea la Calarasi am propus zile si ore de intalniri si am cerut in mod repetat si alte propuneri! Cei care au dorit intr-adevar sa ne cunoastem, sa ne vedem masinile, au facut-o! Daca aveti ceva de spus, va rog sa o faceti postand pe forum sau la intalniri, fara nici o retinere, ca doar nu suntem sefi si subordonati!
            2-Logan Club Calarasi este o filiala (daca vreti o definitie) a forumului LOGAN CLUB, grupand membrii inscrisi pe acest forum, membri care DE BUNAVOIE HOTARASC ACEST LUCRU- DE A FI MEMBRI! Faptul ca ne intalnim, ca ne cunoastem, ca pasiunea pentru masini-mai mica sau mai mare!-se poate transforma in prietenie, tine de vointa fiecaruia de a participa sau nu la intalniri.
            3- NU SUNTEM AFILIATI LA NICI UN PARTID(si nu vrem sa fim folositi de nici un partid!), NU SUNTEM NICI ASOCIATIE, NICI SOCIETATE COMERCIALA, CI UN GRUP DE OAMENI, POSESORI DE LOGAN, CARE SE INTALNESC DIN PASIUNE PENTRU MASINI SI DIN DORINTA DE A-SI FACE PRIETENI NOI!
            Parca am mai spus-o si cu alta ocazie, eu nu sunt fan Logan(masina asta mi-am putut-o permite),dar sunt fan LOGAN CLUB! Un loc unde am gasit foarte multi oameni de valoare din toate colturile tarii, si de ceva timp, si din Calarasi...
            Last edited by Gusi; 24 August 2009, 22:17.
            LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

            Comment


            • Propun urmatoarea intalnire duminica, 6 septembrie, tot la Petrom, astept propuneri pentru ora.
              INTALNIRE LOGAN CLUB CALARASI DUMINICA ORA 15

              Comment


              • Urmareste threadul, aici o sa hotaram ora, ziua, locul.
                Bun venit in club!
                INTALNIRE LOGAN CLUB CALARASI DUMINICA ORA 15

                Comment


                • @FANE-CL: Daca vine si CRISTYPY, mai creste si numarul dizelarilor, ca pana acum majoritatea suntem benzinari!
                  LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

                  Comment


                  • eu zic sa schimbam locul. undeva mai in oras sa ne vada lumea sa vina tot mai multi in club. de exemplu in parcare la PENNY MARKET

                    Comment


                    • @AndreiMNO- Ai dreptate, poate mai trebuie schimbata locatia. La Penny insa e cam stramt...Mai degraba la MINIMAX.
                      LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

                      Comment


                      • e bine si la minimax. acum asteptam propuneri cu data si ora intalnirii

                        Comment


                        • @AndreiMNO- Pai FANE-CL a propus duminica viitoare, 6 septembrie. Da-ti si tu o parere, ca nu e nici un bai...Dimineata, seara, sa vedem cand le-ar conveni celor mai multi.
                          LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

                          Comment


                          • Duminica asta poate cineva?
                            In parcare la MINIMAX.
                            Daca nu ramane data propusa de FANE.

                            Comment


                            • Eu nu pot duminica asta, ca plec 2 zile pe Dunare la un cort, un gratar, un pescuit...
                              LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

                              Comment


                              • In weekendul asta lucrez, asta e, tre' sa mai facem si bani.
                                Ramane stabilit pentru duminica 6 septembrie.
                                In legatura cu locatia, la Penny nu e loc, poate la Minimax sau Pic? Voi ce ziceti?
                                INTALNIRE LOGAN CLUB CALARASI DUMINICA ORA 15

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google