Intalniri Logan Club Calarasi

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • propun la MINIMAX.

    Ptr. Dunimica sunt doritori?
    Last edited by gigi_tudorake; 27 August 2009, 13:55. Reason: Automerged Doublepost

    Comment


    • nici eu nu pot duminica asta dar pe 6 septembrie e perfect

      Comment


      • Salut, ca o parere personala, cred ca dimineata ar putea fi mai bine ora 9,30 -- 10,00 mai tirziu, dupa amiaza, ar putea fi musafiri acasa sau o plimbare prin orasi cu familia. Puneti-va de acord la ce ora, sa afle toti pina la data de 6.

        Tot ca parere personala, nu mi-o luati in nume de rau asa sunt eu vb. mai mult ar putea fi locul ideal pentru intilnire PIC unde putem discuta mai mult intre noi DIVERSE, unde s-ar lega mai mult acest hobi dintre noi MASINILE ,sunt baieti care au venit o singura data sau de mai multe ori si treaba asta necesita timp sa te cunosti si dupa aceea sa iesim in oras ca si parcari ca cetateni ne va intreba de una de alta cei cu acest club si nu stiu daca suntem pregatiti in totalitate de RASPUNSURI, propun ca VICTOR GUSI in, afara de functia de presedinte,sa fie cel care da relatii cetatenilor si presei daca este cazul,veniti cu propuneri pe data de 6.
        Last edited by Fane; 28 August 2009, 21:02. Reason: Automerged Doublepost

        Comment


        • Duminca 6 Septembrie ora 10 PIC SAU MINIMAX.
          ALTA PROPUNERE???????

          Comment


          • salutare prieteni loganisti,eu ma-m interesat nu ne putem intilni pe nici un platou de MAGAZIN sau firma privata fara aprobarea acestora scrisa (aprobarea cu plata sau fara plata) ca daca sesizeaza organu ca nu avem aprobare din partea firmei respectiva vom avea problema cu plata la amenzi.(PROPUN ALTA LOCATIE SAU APROBARE ) BAFTA TUTUROR.

            Comment


            • Lasa ca ne descurcam noi cu ''organu'', la ce pustie e parcarea la Pic o sa se bucure ca au clienti.
              Atat timp cat nu ne dam in spectacol n-are ce sa zica nimeni, doar ne asteptam sotiile care sunt in magazin, nu?
              INTALNIRE LOGAN CLUB CALARASI DUMINICA ORA 15

              Comment


              • Nu este problema, in parcare la MINIMAX parcheaza lumea masinile,iar la PIC nu vine nimeni sa te dea afara.

                Comment


                • Vad ca nu sunteti hotarati,asa ca va invit duminica, 6 septembrie, ora 10, in parcarea Pic.
                  V-as ruga sa confirmati prezenta aici.
                  INTALNIRE LOGAN CLUB CALARASI DUMINICA ORA 15

                  Comment


                  • Duminica, 6 septembrie, ora 10, parcarea PIC!
                    LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

                    Comment


                    • prezent si eu

                      Comment


                      • binenteles ca sunt cu voi si linga voi

                        Comment


                        • Repetam: lume, lume-adica loganisti din Calarasi! Intalnire (adunare, strangere, vedere etc.) duminica 6 septembrie ora 10 in parcare PIC!
                          P.S.- Imi place sa vad ca cei care n-au venit inca la intalniri dau tarcoale vizitand profilele celor care au participat...Am spus-o si o mai spun si o repet necontenit alegatorilor-pardon, loganistilor- calaraseni: suntem posesori de Dacia Logan si fani Logan Club. Altminteri oameni normali, familisti (o buna parte), amatori de fotbal, muzica sau filme..Si va asteptam sa ne cunoastem!
                          LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

                          Comment


                          • lume am si eu o propunere. eu zic sa ne intalnim la bcr in parcare ca nu zice nimeni nimic si e si in centru daca tot vrem sa ne vada mai multi loganisti. parerea mea, acum voi decideti ........ nu promit nimic daca o sa vin duminica..... apropo gusi maine ma duc la buc la spital merci mult pt tel atunci.... va salut
                            Last edited by Fane; 1 September 2009, 16:11.

                            Comment


                            • E buna ideea, la BCR chiar nu s-a gandit nimeni.
                              Acuma ramane PIC, eventual de-acolo mergem si la BCR.
                              INTALNIRE LOGAN CLUB CALARASI DUMINICA ORA 15

                              Comment


                              • OLTENASU m-a rugat sa anunt si participarea lui. O anunt, dar nu o confirm, ca el a mai spus de vreo 2 ori ca vine..A incercat sa se logheze azi de la mine de la serivciu,sa posteze el, dar a pierdut parola.
                                Uite domnule Oltenasu ca ti-am confirmat prezenta; cauta sa-ti recuperezi parola si scrie singur, ca esti baiat mare!
                                LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google