Intalniri Logan Club Calarasi

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • ...

    frumoasa intalnirea...cu toate ca a durat putin si a plouat!as fi mai ramas dar se altera mankrea in masina
    Viata Are Prioritate ! Drive Safe !!!

    Comment


    • frumoasa darscurta ..............ploaia frate....... in res imi pare bine ca ne-am adunat din nou, si imi pare rau k nu am mai stat .......(treaba)ce sa-i faci. aa si a trecut pe akolo si vecinul meu BDM dar plecasera-ti. va salut si la mai mare

      Comment


      • @CL-99-VIS -Ai un set de stickere LoganClub la Gigi_Tudorake; daca e nevoie te ajuta el sa le pui.
        LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

        Comment


        • prima intalnire ratata! am fost la C-ta cu copilul la fotbal.
          poze a facut doar gusi?

          Comment


          • salut baieti......as vrea sa-i zic lui CL 77 DAN ca eu l-am salutat azi pe centura Bucurestiului dintr-un Golf....ala e de servici......bafta si toate cele bune
            Traieste fiecare zi ca si cand ar fi ultima!!

            Comment


            • soc.....miine scot loganasul din service,bafta baieti,sper sa ajung duminica la zoo,sava dati cu parerea ca sia schimbat lucul

              Comment


              • Pozele! Am salvat telefonul! Lipseste masina lui FORINNENY si Megane-ul!
                Attached Files
                LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

                Comment


                • stickerele o sa le pun dupa ce ii schimb parbrizul ca am fost astazi la asigurari si mi-a dat de schimbat parbrizul,yalele toate si portbagajul revopsit. acum sa vedem cand ma cheama la condorul si cat o tine ca nu prea ma indur sa o las mult,sa nu rugineasca daca sta degeaba.

                  Comment


                  • Sa va fie rusine 5 minute! Nu mai ziceti niciunul nimic? CL 02 YSA scoate masina de la service, Fane-CL si CristYPY isi dau intalnire intre 4 ochi..Va mai zic?!
                    LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

                    Comment


                    • nea Gusi eu miam luat azi masina d la condoru...dupa 3 zile...si a mea e skimbata fata d cum era...si a lui vis e skimbata...va mai zic...
                      aaa...si nea fane...si rezolvat ceva cu garantia??

                      Comment


                      • @CristYPY- Daca imi mai spui "nea", te alerg pana la Chiciu! Pe jos!
                        Pai aflasem ca te-ai intalnit pe sestache cu Fane-CL la Condorul, si eram curiosi sa stim ce ati facut. Din pacate Fane a fost iar chemat la munca, seara asta cred ca se intoarce de la Suceava. Treaba lui a ramas in suspensie pana vine iar acasa...
                        LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

                        Comment


                        • @YPY-Da... si eu te alerg de la Chiciu la Silistra
                          Acum am ajuns in Bucuresti, descarc si vin spre casa. Cu masina n-am facut nimic deocamdata, trebuia sa merg ieri dimineata la service, dar m-au chemat oamenii astia rai la munca.. poate am mai mult noroc maine.
                          INTALNIRE LOGAN CLUB CALARASI DUMINICA ORA 15

                          Comment


                          • Fane iti uram succes... cine vine duminica la intalnire. eu voi fi prezent

                            Comment


                            • si eu voi fi prezent...cine mai vine?

                              Comment


                              • eu dau o fuga la tara astazisi vin maine sper sa ajung ,fac tot posibilul

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google