Intalniri Logan Club Calarasi

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • prezent si eu

    Comment


    • Vin si eu! Ma bucur ca mi-a mers acum computeru', tot imi face figuri...@gigi_tudorake- Faci tu maine poze si le urci, ca eu n-am cum..
      P.S.Daca are cineva putina vopsea pe baza de ulei (20-30 de grame) il rog sa o aduca.
      Last edited by Gusi; 10 October 2009, 16:53.
      LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

      Comment


      • prezent si eu {CU MASINA } salutare la toti baieti

        Comment


        • imi anunt si eu prezenta

          Comment


          • Imi plac foarte mult sugestiile date de membri
            sigpic

            Comment


            • @stefan SRT- Bine ai venit! Stefan nu a venit numai pe forum, ci si la intalnirea de astazi, 11 octombrie 2009. Prezenti: gigi_tudorake, CristYPY,AndreiMNO, CL 02 YSA,CL 99 VIS, CL77DAN, florinneny( si Octavian),stefan SRT,gusi.
              Am facut cateva poze cu telefonul lui Ypy si asteptam sa le urce...
              Ne bucuram ca si CL02YSA si CristYPY si-au scos masinile din service, dupa problemele avute si arata fain de tot. Ionut(VIS) si-a pus deja gumele de iarna, iar saptamana viitoare o sa le pun si eu, sa-mi iau de-o grija!
              Intalnirea s-a terminat cu defilarea Loganurilor pe traseul: Gradina Zoo-Liceul Agricol- Orizont- Cartier ANL, de unde fiecare a plecat spre locuinta proprie...
              @Fane-CL- Creste si numarul dizelarilor! Sunteti 3!
              LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

              Comment


              • hello. ceva "imbunatatiri" la masinile voastre? Astept sa vad ceva poze.

                de unde pot cumpara stickere cu "logan club"?
                Last edited by psebastyan; 11 October 2009, 19:55. Reason: Automerged Doublepost

                Comment


                • @psebastyan- Exista poze, daca te uiti la intalnirile anterioare. Eu si FLORINNENY avem masinile expuse in sectiunea "My Ride", iar dintre ceilalti membri inca nu s-a hotarat niciunul sa pune poze detailate, din pacate...
                  Stickerele LOGAN CLUB au fost cumparate de Fane-CL si de mine si au fost date celor care vin la intalniri si au activitate pe forum! Te asteptam!
                  LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

                  Comment


                  • Gusi am uitat sa te intreb astazi cum pot sa fac rost de doua stickere si cat costa ?

                    abia astept sa urce ypy pozele pe care le-a facut gusi sa vedem cum arata
                    Last edited by stefan SRT; 11 October 2009, 20:48. Reason: Automerged Doublepost
                    sigpic

                    Comment


                    • @stefan SRT- Un sticker costa 5 lei, dar deocamdata mai avem cateva si nu e nevoie sa-l platesti. Le primesc cei care vin la intalniri si au activitate pe forum, cum am spus. Duminica viitoare ai unul!
                      LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

                      Comment


                      • Multumesc frumos pentru raspuns. Duminica daca sunt prin oras o sa fiu prezent.
                        sigpic

                        Comment


                        • scz a lui dan nu se incarcase
                          Attached Files

                          Comment


                          • Foarte frumos, baieti. Bravo!
                            Eu, din pacate, trec prin momente destul de grele la munca, Victor si Florin stiu despre ce e vorba. Nu stiu daca o sa mai prind curand vreun weekend liber, dar inca mai sper.
                            INTALNIRE LOGAN CLUB CALARASI DUMINICA ORA 15

                            Comment


                            • tocmai pe a lui dan o uitasei

                              nu e nimic Fane. esti aproape de noi cu sufletul macar...si pe forum
                              Last edited by AndreiMNO; 12 October 2009, 01:26. Reason: Automerged Doublepost

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google