Intalniri Logan Club Calarasi

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ei, asa mai merge, dom Costel! Prietenii stiu de ce!
    LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

    Comment


    • 04.08.2013

      Intalnire cu suspans astazi, participantii aparand dupa ora 15, iar pe forum neanuntandu-si nimeni prezenta sau macar intentia...Deci au fost de fatza Fane(cu Georgi), Kostache, DMihailidis, Gina Tudorache, Stefan SRT, Rusu Petre si cel care v-a scris cateva randuri...
      Bine ca intalnirea a avut loc inainte de spectacolul festivalului "Hora Mare", asa ca am avut si locuri de parcare! Si o muzica "oldies" asigurata de colegul Mihailidis. Urmeaza cateva poze de la Kostache, revenit in forta in ultimele saptamani!
      LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

      Comment


      • Minunat ..mai vad si eu ca sunteti teferi..etc...mai ales domnu fane pe care il tot sun la elefon..dar neam sa raspunda....nu...poate poate ..intr-o zi....
        Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

        Comment


        • dragii mei prieteni stiu ca e cam devreme dar pentru duminica imi anunt prezenta

          Comment


          • apsent motivat,azi ma racoresc in apa rece din piriu.

            Comment


            • eu ma bag la somn...nu vin astazi.
              LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

              Comment


              • Prezent şi eu astăzi!
                sigpic

                Comment


                • Si gata si intilnirea de astazi, multa lume in concediu dar nici noi nu ne-am lasat mai prejos ! Iata si dovada......
                  Attached Files

                  Comment


                  • se vede ca a-ti fost multi,spatiu mare intre masini

                    Comment


                    • Originally posted by rusu_petre View Post
                      se vede ca a-ti fost multi,spatiu mare intre masini
                      A fost o coloană de nuntaşi, cu câteva minute înaintea noastră şi au parcat după bunul plac, parcarea fiind neocupată la momentul ăla.
                      sigpic

                      Comment


                      • La 18 si 10 minute trecute fix am ajuns si eu in Calarasi, de pe meleaguri apusene!
                        P.S. Colegul Dorel Mihailidis se intreba daca a venit cineva astazi...Ma bucur ca- vorba lui Kostache- avem dovada!
                        LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

                        Comment


                        • Pentru maine, cine se mai anunta? Astazi a fost ziua lui Marin Piriu, maine tre' sa sarim pe el! Cu urari, bineinteles!
                          LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

                          Comment


                          • eu imi anunt prezenta . ultima zi de concediu, la noapte incep serviciul asa ca.....

                            Comment


                            • prezent si eu

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google