Intalniri Logan Club Calarasi

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • @Fane-CL- Ce viata la 18 ani! Hai sa nu mai fim nostalgici...De embleme este nevoie, vad ca au cautare! Despre poze, ce sa zic...Deja imi fac mea culpa ca nu i-am facut poza lui Cristi, cel care a venit pe final. Ramane pe data viitoare...Ca erau invers, asta e de la aparat
    Sa reamintim celor prezenti astazi ca exista threadul "Sa ne cunoastem" unde pot sa posteze poza cu masina, prenumele,numarul de telefon si user de mess, daca doresc. Aceasta prezentare implica faptul de a fi "stresati" de alti membri ai Logan Club Calarasi cu telefoane, pe teme dintre cele mai diverse..
    LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

    Comment


    • @Gusi, pe baiatul meu il cheama Florin,are face 14 ani in ian., si cred ca este destul de mare de sa se prezinte si singur.
      sigpic

      Comment


      • 14 ani? Multi inainte cu sanatate! Cand ia Cartea de identitate tre' sa faci cinste
        @LC Calarasi- Ati vazut ca vremea a tinut azi cu noi?
        Last edited by Gusi; 18 October 2009, 22:25.
        LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

        Comment


        • E problema lui sa faca cinste, o data in viata faci 14 ani!!!!!!!!!!!
          sigpic

          Comment


          • ai dreptate gusi. dupa ce am plecat noi a inceput ploaia

            Comment


            • foare frumoasa intalnirea d astazi...vad k din c in c grupul nostru se mareste si devine tot mai interesant...aaaa si cu jocul ala c se mai aude ati hotarat ceva dupa c am plecat eu???

              Comment


              • super intalnirea, multe masini, multi pasionati, sa dea domnul sa fim asa multi si mai multi mereu.

                Comment


                • Gusi,te rog frumos daca ai ceva sa-mi spui spunemi in fata nu faptul ca te stresez sau ca am propus sa facem anumite activitati unde si baieti au fost de acord, eu cred ca la adresa mea sa facut aluzie daca considerati ca eu va stresez cu propunarile am sa imi vad de treaba pe viitorsi te rog sa fii f foarte atent ca eu NU FAC campanie la nici un partid politic.

                  imi cer scuze la toti baieti din logan club calarasi daca iam deranjat cu comportamentul meu politic asa cum zic alti.va doresc multa bafta si multa sanatate.
                  Last edited by cl 02 ysa; 19 October 2009, 09:11. Reason: Automerged Doublepost

                  Comment


                  • @CL 02 YSA- Marian, daca n-am mai glumi, ce rost ar mai avea viata asta!
                    Cand m-am referit la "stresat" cu telefoanele am vrut sa-i pun in tema pe cei mai noi ca oricand putem avea nevoie unii de altii, asa cum ai sustinut si tu. Reamintesc faptul ca si eu am apelat la tine, si m-ai ajutat in problema cu frigiderul! La randul meu, si eu am mai sunat pe alti baieti si am fost si eu sunat in diverse chestiuni, la unele am avut raspuns, la altele nu...Asa ca sa inteleaga ca avem nevoie unii de altii si sa incercam sa ne ajutam.
                    FIECARE VENIM CU PROPUNERI DE ACTIVITATI, sa facem ceva util si constructiv, in limita a cat ne permite timpul, placerea si buzunarul!Numai bine!
                    LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

                    Comment


                    • despre ce joc spune cristi(ypy) ca este vorba ca eu am ajuns mai tarziu si nu stiu despre ce este vb? as vrea sa ma lamuriti si pe mine sa ma bag si eu. si vad ca in fiecare saptamana intra cate un logan in club. e bn asa. salutare tuturor.

                      Comment


                      • @CL99VIS- Vezi la "Discutii generale". Un fel de CAR tiganesc, spatamanal.
                        LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

                        Comment


                        • a fost frumos. si vremea a fost buna duminica

                          Comment


                          • Va rog sa purtati discutiile care nu au legatura cu intalnirile pe thread-ul ''Discutii generale'' , in caz contrar ma vad silit sa iau masuri.
                            INTALNIRE LOGAN CLUB CALARASI DUMINICA ORA 15

                            Comment


                            • o intalnire fulger?

                              Comment


                              • @gigi_tudorake: Faci glume obosite? Pai n-ati facut aseara una? Tu cu AndreiMNO si Florinneny? Si astazi spre pranz, inca una? Dubios cu voi, va intalniti cam des
                                LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google